Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?
Misafir
Bu başlık iyi iş yapacak,açtığın için sağol ;D

Rick Ross-Everyday I'm Hustling...GTA4 sağolsun  :P
ElegostElegost
Üye
Bir de, keşke şarkılar hakkında minik bir iki yorum, belki hissettirdikleri, belki de sizi etkileyen sözler.. Gaza gelmeniz zerre kadar umrumda değil, müzik etkilenmek içindir, biçimlendirilmek ve biçimlendirmek. Bir oyunda daha fazla öldürme hissi yaratan bir şarkı, şarkıdır evet, ama müzik değildir bence.

Minik yorumlar katalım.. Msn'in "Ne dinliyorum?" özelliği gibi ruhsuz bir nesne olmaması dileğiyle bu konunun.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Elegost dedi:

Bir de, keşke şarkılar hakkında minik bir iki yorum, belki hissettirdikleri, belki de sizi etkileyen sözler.. Gaza gelmeniz zerre kadar umrumda değil, müzik etkilenmek içindir, biçimlendirilmek ve biçimlendirmek. Bir oyunda daha fazla öldürme hissi yaratan bir şarkı, şarkıdır evet, ama müzik değildir bence.

Minik yorumlar katalım.. Msn'in "Ne dinliyorum?" özelliği gibi ruhsuz bir nesne olmaması dileğiyle bu konunun.

Abi kaldıki Msn de ki "Ne dinliyorum?" özelliğinin bence karşı tarafın o şarkının ne olduğunu, nasıl bir parça olduğunu bilmediğ sürece hiçbir espirisi yok bence.
ElegostElegost
Üye
Ben farklı bir şey mi demişim?
Üye
Tamam abi haklısın...
Düzenleme: Bir T9 vakası :D
Harry Mason
Üye
o değil de, princeofpersia bunları söylemesine rağmen ilk mesajında hiçbirini yapmamış. garip.
ElegostElegost
Üye

Tamam abi halkasın...

Öeah..
Üye

o değil de, princeofpersia bunları söylemesine rağmen ilk mesajında hiçbirini yapmamış. garip.

Şimdi fark ettim, attığım mesajların çoğunda mesajın bir kısmı eksik oluyor. Sanırım attığım mesajların çoğunu telefondan attığım için tarayıcı ile alakalı. Yazayım hemen.
Harry Mason
Üye
orrayt.
Misafir
*ben bugün birilerine o kadar sinirlendim ki hıncımı olur olmaz yerlerde çıkarıyorum, ayrıca bir halkayım* adlı şarkıyı dinliyorum süper.
discussioncontroller