Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?
[WT]Elessar
Üye
İsteyen Last.fm'e, isteyen MSN'e baksın.

Dipnot: Dejavu'dan öte birşey yaşadım; öyle böyle değil...
Kolombus
Üye
ElegostElegost
Üye
Bombadil dedi:

*ben bugün birilerine o kadar sinirlendim ki hıncımı olur olmaz yerlerde çıkarıyorum, ayrıca bir halkayım* adlı şarkıyı dinliyorum süper.

Geçen sayfadaki, konuya minik yorumlar katalım arkadaşlar, ana düşüncesi üzerine kurulu mesajımdan yola çıkarak böyle bir mesaj atma ihtiyacı duyduğunu belirttiğin için teşekkür ederim MSN'de. Lakin, senin gibi düşünen başkaları da olabileceğinden, o mesajımda kimseye bir "ayar" vermek istemediğimi belirtmek isterim, ortada sadece konunun daha iyi olabilmesi için yapılmış bir tavsiye vardı.

Bir de, yaşasın 3-4 hesap dimi canım benim?
masterchiefemre
Üye
'halka' nın ne demek olduğunu bilmiyorsun galiba bombadil,bunu sokakta birine söylesen kan çıkar valla...
Misafir

'halka' nın ne demek olduğunu bilmiyorsun galiba bombadil,bunu sokakta birine söylesen kan çıkar valla...

bkz. bir önceki sayfa.
ayrıca, ele bana bişey yapmaz.( yapamaz da :D) di mi ele? :dans:
Arutha Arannox
Üye
Yapar yapmaz, yapabilir yapamaz, bundan bize ne ki ? Nerede olduğunuzu unutuyorsunuz sanırım.

Orcivus - Legatum

Girişine bayılıyorum. Lastfm'de ilk dinleyişimi hatırlıyorum da... Albümü indirmek için çıldırmıştım. Gerçekten başarılı. Her ne kadar canlı performanslarını pek şükela bulmasam da...
CoraxCorax
Üye
Ayreon - Into the Black Hole.

Harry Mason'a binlerce kez teşekkürler beni Ayreonla tanıştırdığı için.
BiqBossBiqBoss
Üye
Slayer - Cult

thrash metal seven varsa dinlemeli. :)
Arutha Arannox
Üye
Eyehategod - My Name Is God ( I Hate You )

Sludge metal'i sevmemi sağlayan grup, Eyehategod. Acid Bath etkisi de yatsınamaz tabii.
Misafir
The Beatles - Michelle

Karşısına geçip söyleyeceğim tek şey, bu şarkının sözlerinden ibaret. Girl 1, Michelle 2 bana göre. İkisi de harika parçalar. Dinleyin efendim.
discussioncontroller