Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?
Misafir
Redd - Don Kişot,

Bu grubu sevmem, ama bu şarkı süper hakkaten. Youtube'den dinleyebilirsiniz şarkıyı. Tavsiye ederim. hoş bir çalışma olmuş.
Misafir
Girugamesh - Evolution
ElegostElegost
Üye
John Lennon - Working Class Hero, Imagine, Power to the People ve Give Peace a Chance'tan oluşan minik playlistimi tekrar ettirip duruyorum..
SerGeanT
Üye
The Answer - On and On

Şu anda ne dinliyorsunuz konusu olmadan bu kadar nasıl hayatta kaldı bir forum, şaşıyorum. Yokluğunu hissetmiyorduk ama olunca da yazılıyor işte..
Harry Mason
Üye
RaD dedi:

Girugamesh - Evolution

[img width=480 height=360]http://i44.tinypic.com/2u4k1ed.gif[/img]
Misafir
Hypnogaja - Here Comes The Sun

Evet, taktım bu şarkıya. Eurythmics'den bile iyi söylemişler. Tabii, bunda vokalin şarkıyı hissederek söylemesi büyük etken.
Munjin
Üye
YYZ - Rush

Rush'ın çok muhteşem bir enstrümantel eseri. Özellikle bas gitarı çok hoştur, dinleyin, dinlettirin.
Reborn
Üye
Command&Conquer Generals'dan GLA müziklerinden ilkini dinliyorum. Süper ya GLA temalarının hepsi ;D
thelegendman11thelegendman11
Üye
Elegost dedi:

Geçen sayfadaki, konuya minik yorumlar katalım arkadaşlar, ana düşüncesi üzerine kurulu mesajımdan yola çıkarak böyle bir mesaj atma ihtiyacı duyduğunu belirttiğin için teşekkür ederim MSN'de. Lakin, senin gibi düşünen başkaları da olabileceğinden, o mesajımda kimseye bir "ayar" vermek istemediğimi belirtmek isterim, ortada sadece konunun daha iyi olabilmesi için yapılmış bir tavsiye vardı.

Bir de, yaşasın 3-4 hesap dimi canım benim?

Elegost sanırım burda benle gabrielin aynı kişi olduğunu ima etmişsin merak etme aynı kişi değiliz ve benim 3-4 tane hesabım yok
ElegostElegost
Üye
Hay, bana sabırlar verilsin sonsuz şelaleler gibi.. Herkes her lafı üzerine alınır olmuş.. Alınganlık şarabı mı içti tüm forum ne yaptı.

Ben kimden alıntı yapmışım orada?

Bombadil dimi?

Hadi güle güle o zaman legendman.
discussioncontroller