Otostopçunun Galaksi Rp'si - Karakter Başlığı
DharkanDharkan
Üye
İsim, soyad ve hikayenizi yazınız, ayrıntıya girip girmemek size kalmış ama ben hikayelerinize göre oyuna bazı detaylar ekleyeceğim tabii ki oyun esnasında, o yüzden abartı olmasada detaylı olması iyi olur. :)
cemreserpal
Üye
Ben, Zem isimli bir şilte olmak istiyorum!
Tamam, şakaydı..
:) :)
İsim=Nissan March*  :)
Hikaye=Ford'u aramaya yollanan bir Otostopçunun Galaksi Rehberi işçisi.Bunda başarısız olmakla kalmayıp uzay gemisinde de sorunlar ortaya çıktı.İşinden dolayı yanında her zaman Otostopçunun Galaksi Rehberi,Babil balığı ve tabii ki havlu bulundurur.

*Bilmeyenler için not:Ford da ismini bir yanlış anlaşılmadan almıştır, bende bunu devam ettirmek istedim.

Bu olur mu?...
Bu arada hangi tarihten başlıyoruz?Vogonlar geliyor mu? :-\
bario
Üye
İsim:Jacob "Jake" Covien
Yaş:27 ya da 89535(klasik uzay-zaman meselelerinden dolayı canım..)
Gezegen:Betelguise

Betelguise'li Jake,uzun yıllar teknisyen olarak çalıştığı Sirius Sibernatik Şirketinde dayanamayıp yola çıkmaya karar vermiş bir otostopçudur.

Mesleği olduğu halde hiçbirşeyi onarmasını bilmez.Ancak kafası iyiyken birşeyi onarmaya kalktığında o şey ya korkunç hasar görür ya da tamamen mükemmel hale gelir.

Bol keseden atmayı seven bir yapısı vardır.
Sirius Sibernatik Şirketini kurduğunu ve aşırı sarhoş bir gecesinde bardan kaldırdığı "şey" ile Vogon soyunu başlattığını idda eder.

Tanıyanlarına sorsanız hayattaki en büyük başarısı Zaphod Beeblebox ile aynı masada içme şerefine nail olması ve ondan daha fazla pan galaktik içkisini ardı ardına shot yapabilmesidir.

Ayrıca Galaksinin dört bir yanında peşine düşen tefecileri ve kandırdığı kadınları hesaba katarak bir otostopçu için bile oldukça hareketli bir yapısı olduğunu söyleyebiliriz.

O ise her zaman rahattır.Çok sevdiği rehberden bir alıntıyla anlatır yukarıdakileri:
PANİĞE KAPILMA.
oyunsever94
Üye
İsim=Grak Tooldes
Yaş=Bilinmiyor.
Gezegen=Bilinmiyor.

Grak aslında uzaktaki bir yılzdız sisteminden yanlış giden bir mekanik portal denyi yüzünden ışınlanmış yeşil derili bir yaratıktır.Mekanik konularda uzmandır ama geneldi girşitiği mekanik aletlerin iki sonu olur.Ya daha iyi çalışır yada patlar.Normalde bir insansıyı andırır iki kolu bacağı ve kaslı gövdesiyle ama suratı ve kafası ise daha çok(warhammer 40k orku!!!!) bir yaratığınkini andırır.Büyük çenesi ve iki uzun altan çıkan dişiyle.Ayrıca hafiften kavga delisi bir uzaylıdır.Her türlü kavgaya ve mekanik alete bayılır.Otostopçu olması işe evrene yapılmış bir şakadır.4.5 metre boyunda olması ve sıtında dakka dakka denilen bir aramlaı taşır.Vede her zaman tamir aletlerinin bulundugu bir sırt çantası.
bario
Üye
"Mesleği olduğu halde hiçbirşeyi onarmasını bilmez.Ancak kafası iyiyken birşeyi onarmaya kalktığında o şey ya korkunç hasar görür ya da tamamen mükemmel hale gelir."

"Mekanik konularda uzmandır ama geneldi girşitiği mekanik aletlerin iki sonu olur.Ya daha iyi çalışır yada patlar."

Biraz daha orjinal olsak ? :)

Apprentice
Üye
ahahah :D

alta edit: daha dahahaha
Harry Mason
Üye
ikinizin de "patlar veya çalışır" olayı warhammer40k orklarından arak değil mi?
bario
Üye
Umm..warhammer 40k oynamadım,bilmem valla :)
cemreserpal
Üye
İki tane mekanikçi türünden varlığımız olduğuna göre biri benim uzay gemiye bir el atsın bence..:) Diğerleri nerde bu arada?..
bario
Üye
Valla haberim yok senden cemreserpal :)

Malum havlusunun nerde olduğunu bilecek kadar sıkı bir adamsa ford eminim güvendedir.Pek onu aramaya niyetim yok yani düyaya gelmem zor biraz. :)

Ayrıca seninki gibi bir gemiyi tamir etmek için 5-6 shot pan galaktik lazım bana :)

Büdüt:bana da bir gaz geldi.Çabuk başlayalım uff  ::)
oyunsever94
Üye
Bario evet arkladım ama warhammer 40 kdan oldu BİRAZ.Mekboy yaratmaya çalıştım.ORK OLUCAM ULAN BEN.Üzerinize otostooooooop diye atlarsam şaşırmayın.

Boooz.WHeez getting shootin up!
discussioncontroller