Otostopçunun Galaksi Rp'si - Karakter Başlığı
DharkanDharkan
Üye
Vogon ol sen oyunsever. xD

O değilde, banada gaz geldi bario, hatta yazmak için açtım başlığı fakat kitabımı ananemde unuttuğumu farkettim, birkaç şeye göz atmam gerekiyordu. :)

Yarın açarım sanırım, umarım. :D
oyunsever94
Üye
Şu şiirleriyle katliam yapan arkdaşlarmıydı onlar?
SweetNightmare
Üye
İsim: Akuma Twinblade ( Hanginiz Street Figher dedi? Güvenliği çağırın! )

Akuma küçüklüğünden beri yakın dövüş sanatlarına önem vermiş, karete-çeki çen ( Böyle yazılmıyor muydu? ) filmleriyle büyümüştür. Çok da zengin olmayan bir aileden çıkmış olan Akuma, karnını doyurmaya yetecek kadar yemek bulabilmiştir.

Akuma'nın evren üzerinde çok az görülen bir özelliği vardır. Akuma herhangi bir alkol (Şarap, viski, tekila vb. Kim rakı dedi? Ben demedim. ) ürünü aldığında, bambaşka bir karaktere dönüşmektedir. Yanlış anlaşılmasın fiziki olarak hiçbir değişiklik yoktur, sadece alkol aldığında mükemmel bir şekilde kung-fu yapabilen, her şeyden daha iyi anlayan bir kişiliğe bürünmektedir. Akuma bu özelliğinin adına " Beer Man (Bira Adam) " koymuştur. Bu özelliği yüzünden Akuma, bel kemerinde her zaman bir şişe şarap taşır.  :)

Edit to DM: Ben ilk defa bu evrende FRP oynayacağım için beğenmediğin yerleri silebilir, yeni şeyler ekleyebilsin DM'im.
bario
Üye
oy oy...sömürdünüz iliğimi yav :)

Hepimiz içince kudretlenen coşkun adamlar olduk.Bir yeşilaycı görse...cık cık cık.
DharkanDharkan
Üye

Şu şiirleriyle katliam yapan arkdaşlarmıydı onlar?

Evet
SweetNightmare
Üye
Akuma'nın dış görünüşü şöyle :

[img width=465 height=467]http://images2.ggl.com/images/akuma3.jpg[/img]

( Kaslı falan bişey, saçları resimdeki gibi ve kırmızı )
oyunsever94
Üye
abi git bende KEN oluyorum o zaman bu ne yaaaaa.
SweetNightmare
Üye
xD Böyle ya işte, Street Fighter çevircez.
discussioncontroller