Fairy Tail [Manga]*Spoiler Yuvası*
pabucumun satanisti
Üye
135

Spoiler:
LAHAYN! Bir an Erza'nın kolunu kesecekler dedim O_O. Ucuz kurtuldu neyse de böyle giderse tekrar gündeme gelebilir, aman Wendy-chanı kurtarsınlar çabuk. :D

Bu arada arkalarda geçti mi bilmiyorum; ama sanırım biri Wendy de Dragon Slayer çıkar demişti yanlış hatırlamıyorsam. Sky Dragon Slayer çıkmıştır, hayırlı uğurlu olsun.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Ahahahahhaha komplo teorilerimden birisi tuttu yahaaaay ^^ ^^ ^^

135
Spoiler:
Evet Wendy'nin ejderha katili olabileceğini ben söylemiştim.Zaten şu anda sadece ikimiz takip ediyoruz herhalde mangayı @pabucumun satanisti  ^^ ^^

Benim merak ettiğim acaba Seis lonca başkanının ne gibi bir işi olabilir Wendy ile.Yoksa onun da içine Luxus'ta olduğu gibi kristal mi konularak ejderha katili olmuş?Seis loncası başkanı belki onu istiyordur.İnşallah Wendy normal yollardan olmuş bir ejderha katili çıkar.Böylece gelecekte biraz daha ejderhaların kaybolması hakkında bilgiye ulaşırız.
pabucumun satanisti
Üye
Spoiler:
Ya büyük ihtimal Sky Dragon'u gücünden dolayı kullanmak istiyordur, Nirvana'yı serbest bırakmak için felandır.

Wendy umrumda değil de aslında; ama söz konusu Erza olunca...
Zer0
Üye
Spoiler:

Asıl ben bu Dragon Slayer arc'ını merak ediyorum, noldu bu ejderhalara falan; o zamana kadar bi 2-3 tane daha Dragon Slayer tanıyacağız anlaşılan...
Misafir

Spoiler:
Ya büyük ihtimal Sky Dragon'u gücünden dolayı kullanmak istiyordur, Nirvana'yı serbest bırakmak için felandır.

Wendy umrumda değil de aslında; ama söz konusu Erza olunca...

Spoiler:
Wendy nasıl umrunda olmaz natsunun geçmişindeki bir kişi sanırım =D İnşallah kardeşi falan çıkarda böyle natsuya sarılan bir "onii-chann" ifadesi görürüz... Ama cidden 2 dakikada harcadılar natsuları şu yeni savaşta bari biraz uzatsalarda olayı yenetek görsek...

NeOzguRNeOzguR
Üye
Spoiler:
Allah'ım bu ne ya herkes Gerard'ı tanıyor.Wendy'de tanışık çıktı iyi mi.Hmmm.Bakalım hayata geri gelebilecek mi Gerard.Nedense içimde "gelecek" hissi var.
Archmage
Üye
O degilde bu manga da cok sey havada asılı duruyor. En basta da su lachrima kristalleri nedir bi acıklık getirilmesini bekliyorum. Nasıl çalısır nereden temin edilir pahalı mıdır. (Yenir mi? sorusunun cevabını zaten biliyoruz.) Ve bu cocuk neden ates ile herseyi yenebiliyor ? bir antisi yok mudur ? ates ile havayı yenmek kadar sacma birsey olamamalı büyü aleminde ama onu da becerdi dogrusu hayretlerim şaştı...
NeOzguRNeOzguR
Üye
@Archmage

Eğer rüzgar büyüsü kullanan Eligor'u kastediyorsan onu nasıl yendiğini çok güzel açıkladı mangaka.Happy Natsu'yu kızdırdı o da daha fazla ateş çıkardı ve o da basıncı azaltarak Eligor'un fırtına zırhını uçurudu.Yani gayet güzel bir mantıkla halletti işi.Kristali ise ileriye saklıyor.İleri demişken;

138
Spoiler:
Ya bu Gerard nedir abi bi kurtulamadık gitti.Zati Mist Gun'da Gerard'ın suratına sahip.Bunlar bir ırk mı nedir anlamadım.

Yakın zamanlarda ejderhaları göreceğimizi hissediyorum yavaş yavaş. :P :P.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Gelecek hafta çıkacak Weekly Shounen Magazine'de Fairy Tail'in animesine başlanacağı duyurulacakmış.Animeyi ise A-1 Pictures ve Satelight yapacakmış.Kaynak AnimeNewsNetwork

Allah'ım ne kadar mutlu oldum anlatamam. ;D ;D ;D ;D Süper bir haber bu.4 değil 8 gözle bekliyoruz efem :woot: :woot: ^^ :dans: :party: :aşk2: :hungry:
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Natsunun saç rengini pembe yapanı doğrarım yalmız. Açık kahverengi iyidir
discussioncontroller