Fairy Tail [Manga]*Spoiler Yuvası*
Zer0
Üye
Ahah bunun haberini yazmaya gelmiştim ben de :D

Natsu'nun saçı açık bir kırmızı olur, sinirlendiğinde daha koyu görebiliriz. Erza ile aralarında ton farkı olması şart :D

Haber kaynağı bu arada: Fairy Tail Manga Gets TV Anime Green-Lit for Fall (Updated)
NeOzguRNeOzguR
Üye
Çok güzel olacak çooook :D :D Baya bir umutluyum.Hikaye gitgide şenleniyor zaten.Ejderhalara az kaldı :D :D.Animenin sonbahar sezonunda piyasaya gireceğini düşünürsek manga 150. bölüme felan gelebilir.Ama belli bir süre sonra doldurma rahatlıkla görürürüz ki hem hikaye tarzı buna baya bir uygun.Umarım doldurmaları kaliteli olur da çok sıkılmayız geldiklerinde.
Fool Arcana
Üye
Do not want
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Fairy Tail animesinin ses aktörleri belli oldu... Natsu: Bleach'de Ggio Vega'yı, TTGL'de Simon'ı seslendiren Kakihara Tetsuya; Gray Fullbuster'ı, FMA:Brotherhood'un Greed'i, Bleach'in yeni villain'ı Murasmasa'sı Nakamura, Yuuichi seslendiriyor son olarak Lucy'yi de  çok sevgili Amane Misa'mız ve Maria Holic Shizu'muz 
Hirano, Aya seslendiriyor...  http://myanimelist.net/anime/6702/Fairy_Tail
NeOzguRNeOzguR
Üye
Genel olarak seçimler bana göre iyi.Erza'yı seslendirecek olan hanımefendi daha önce İchigo'nun annesini seslendiren kişi.Şimdi baktımda Erza için sesini biraz kalınlaştırması ve baya bir çiğ yumurta içmesi gerek.Çünkü baya bağıracak animede :D :D
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Ben açıkçası Natsu için daha Narutovari bir ses beklemiştim... Gerçi bakalım nasıl seslendirecekler:D AMA NATSU'NUN SAÇI NİYE PEMBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!
Misafir
Mangayı hiç takip etmedim fakat Hirano Ayo için izleyeceğim seriyi.
MonthiusMonthius
Üye
Günlerdir Fairy Tail'la yatıp, Fairy Tail'la kalkan biri olarak söylemek istediğim iki şey var;

1- Erza :aşk2: :aşk2:
2- Animesini istiyorum bunun! Acilen hemde! Favori animelerimden biri olacak muhtemelen.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Ekimde başlıyo... Hadi hayırlısı:D
Alexiel
Üye
Benim bu seriyi gördükten sonra tepkim "Aa One Piece bu!?" idi ama hiç çakma falan demedim hatta sevindim. :D One Piece hastası biri olarak ona benzer bir seri bulmak benim için çok iyi oldu, zaten animelerin/mangaların hele aynı türdense ortak ve benzer yönlerini saymakla bitiremezsiniz. Olayların işleyişi, karakterlerin ilişkileri yaklaşımları, hatta espriler bile kardeş gibidir. :)

Uzun soluklu bir anime yaparlar da inşallah keyifle takip ederiz. Aslında animesini bekleyecektim, mangayı okumak için vakit ayırmak çok zor göründü ama Monthi yüzünden dayanamayıp başladım okumaya. ;D İzninizle aranıza katılıyorum. ;D
discussioncontroller