Fairy Tail [Manga]*Spoiler Yuvası*
MonthiusMonthius
Üye
Alexiel dedi:

Benim bu seriyi gördükten sonra tepkim "Aa One Piece bu!?" idi ama hiç çakma falan demedim hatta sevindim. :D One Piece hastası biri olarak ona benzer bir seri bulmak benim için çok iyi oldu, zaten animelerin/mangaların hele aynı türdense ortak ve benzer yönlerini saymakla bitiremezsiniz. Olayların işleyişi, karakterlerin ilişkileri yaklaşımları, hatta espriler bile kardeş gibidir. :)

Uzun soluklu bir anime yaparlar da inşallah keyifle takip ederiz. Aslında animesini bekleyecektim, mangayı okumak için vakit ayırmak çok zor göründü ama Monthi yüzünden dayanamayıp başladım okumaya. ;D İzninizle aranıza katılıyorum. ;D

Çok fena gaz veririm, öyle böyle değil. :> :P

Ama boşuna değil, oku bak sen hele, hak vericeksin. :D
NeOzguRNeOzguR
Üye
Tek bir hayran resminden beni kendine bağlamayı başaran bu seriyi shounen severler zaten çoktan okuyordur.Ama okumuyorsanız bilin çok şey kaçırıyorsunuz.Bu konunun ilk mesajında dediğim gibi:Erza Mirajane yeter beya :D :D Ama tüm Fairy Tail ahalisinin her biri süper karakterler.Tabii Makarov usta unutulmaaaaz :D :D
Zer0
Üye
We are Fairy Tail!
MonthiusMonthius
Üye
Eee son zamanlarda kimse mangayla ilgili birşey yazmamış ama? :P

Spoiler: 147
Gerard da bizimkilere katılacak muhtemelen. Ayrıca Erza niye kastı o kadar ki, iptal kodunun "Erza" olduğuna dair bahse girerim ben. :P Adam başka birşey hatırlamıyor ki zaten. :D

Bu arada ben Mistgun'ın olayını hala çok merak ediyorum. Her yerden bir Gerard çıkıyor yahu. Nedir bu Mistgun'ın Gerard'a bu kadar benzemesinin nedeni, açıklasınlar artık!

Bir de Lucy niye Angel'ın Stellar Spirit'lerini almadı ki yendikten sonra?
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Mistgun'ın olayı hakıında bir iki teorim var aslında.
Spoiler:
Mistgun'ın Gerard'a benzemesinin aslında guilde geldiği zamanlar herkesi uyutması ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta büyüsü yüzünden yakınlarındaki insanlarda güçlü duygular uyandıran kişilere benziyor olabilir ancak dediğim gibi sadece teorii:D
NeOzguRNeOzguR
Üye
Spoiler:
Çok basit düşünürsek kardeşi olabilir aslında :D .Gerard aslında özünde çok iyi birisi.Onu yıllarca yöneten Ur'un kızı Ultear'dı.O değilde ben asıl ejderhaları bekliyorum ve Natsu'nun potansiyelini çok merak ediyorum.Ayrıca Luxus'a ne olacağını da bekliyorum.Ama şu anda da gayet sağlam bir şekilde ilerliyor hikâye.Gerçi Natsu'yu pek büyü yaparken göremedik ama sanırım önümüzdeki bölümde göreceğiz.Hiro'nun oluşturduğu evren çok büyük ve çok çeşitli büyü ve loncalar var.Böyle giderse gerek animesi gösterime girdikten sonra gerekse hali hazırda devam eden mangası daha çok gider ki gitmeside temennimiz :D :D

@Monthius

Spoiler:
Erza seviyor Gerard'ı ondan yırtıyor kendini :P :P
MonthiusMonthius
Üye
@NeOzguR
Spoiler:

Beni de sevsin ya... :P
Fool Arcana
Üye
WE ARE
Zer0
Üye
Spoiler:

Stellar Spirit meselesi benim de kafamı kurcaladı yahu, almıştır ya da baygın olduğundan alamamıştır gibi en azından birazcık mantıklı bir sebep olmasını umuyorum...
Ama büyük ihtimalle o kadar Stellar Spirit ile Overpowered olacağından olabilir...
Fool Arcana
Üye
Zer0 dedi:

Spoiler:

Stellar Spirit meselesi benim de kafamı kurcaladı yahu, almıştır ya da baygın olduğundan alamamıştır gibi en azından birazcık mantıklı bir sebep olmasını umuyorum...
Ama büyük ihtimalle o kadar Stellar Spirit ile Overpowered olacağından olabilir...

Sen ne kadar Stellar Spirit ile overpower oluyorsun?
discussioncontroller