Pokémon Oyunları Sohbeti
DharkanDharkan
Üye
Acaba ilk oyunların da 3D remake'lerini yaparlar mı merak ediyorum

hoş internette falan arayınca ilk 150 pokemonla kafayı bozmuş türklerden başka pek kimse olmadığını farkettim, tabii çizgi filmin gerisini izleyemeyince böyle oldu.

Beğenenler: Corax

isoticisotic
Üye
büyük ihtimalle yaparlar. her sene yeni nesil pokemon üretmek çok riskli zaten onun yerine bir kaç tane daha (en azından bir tane daha) remake gelir bence 7. nesilden önce.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Super sensin Training'e kafam girsin... Ben bu kadar sıkıcı bir bölüm görmedim arkadaş....
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Telefona GBA emulatörü kurdum, Pokemon Fire Red'i oynuyorum. En son bir Pokemon oyunu oynadığımda ya da oynamaya çalıştığımda çocuktum. Bayağı zevkliymiş. İlerde New 3DS XL almayı başarabilirsem kesinlikle yanında 1 tane de Pokemon oyunu alacağım. ^^
dodgerdodger
Üye
HAYDAAAA

ben askerdeyken gerçekleşmiş bu. söyliym.

DharkanDharkan
Üye
Tam beklediğim gibi olmuş valla. Çıksın da oynayalım.
Danka FunkaDanka Funka
Üye
Aranızda şu Pokemon Uranium'u deneyen var mı acaba? Streisand efekti kaynaklı bir hype mı var oyun etrafında, yoksa oyun cidden de iyi mi merak ediyorum açıkçası.
FirewingFirewing
Üye
Yalnız,

Dharkan dedi:

Tam beklediğim gibi olmuş valla. Çıksın da oynayalım.

Spoiler:
OLAMADI

ehheh

Beğenenler: keldorn_thepaladin

funky_boyfunky_boy
Üye

Aranızda şu Pokemon Uranium'u deneyen var mı acaba? Streisand efekti kaynaklı bir hype mı var oyun etrafında, yoksa oyun cidden de iyi mi merak ediyorum açıkçası.

Sen diyince indirdiğimi hatırlayıp açtım. Gerçi oynamak için zamanım yok ama oynarsam söylerim.

Beğenenler: Danka Funka

funky_boyfunky_boy
Üye
rom olarak çıkarsalardı iyiydi. 3ds'de oynardım.
discussioncontroller