Otostopçunun Galaksi Rp'si - Oyun Başlığı
oyunsever94
Üye
-Hay lanet olasıı @!*/%.Buğ arabağ çoh küçügh.Var grak daha büyüg araba istemek.Hem hummie bana bir bira borçlu.
cemreserpal
Üye
Ayağa kalkıp, gülümseyerek "Selam millet. Ben Nissan ve bu Grak. Umarım yolculuğumuz hepimiz için güzel geçer. Şimdi, rica etsek biraz evrenin sonundaki restorana uğrayabilir miyiz?"
SweetNightmare
Üye
Yeni yolcuları sessizce süzer ve sakince " Neden? " diye sorar.
bario
Üye

"Eöö Zap? Maymun adam ve piliç nerdeler bu arada?"
"Bu şey -yana,Grak a bakar-pek pilice benzemiyor da..."
cemreserpal
Üye
Yine gülümseyerek "Çünkü orası 'Öğle Yemeğini Nerede Yiyelim' sorusuna verilebilecek en iyi cevaptır" dedim ve "Ayrıca ilk içkiler benden.." diye ekledim.
oyunsever94
Üye
Grak jake bir hırlamayala cevap verdi.

-Ah şu dakka dakka mı bir ulaşabilseydim bitmiştin olm sen.Dua et ulaşamıyorum.
SweetNightmare
Üye
İçini çeker;

" Adamım hala içkiden bahsediyorsunuz, neremize alacağız bu kadar içkiyi anlamıyorum doğrusu.. " der sakince.
bario
Üye
"Hey! Betelguise'li Jake ne kadar sarhoş olursa olsun hiç bir zaman bir erkeği kucağına almamıştır ahbap."

Biraz kımıldandı ancak kendini bu çirkin pozisyondan kurtaramayınca kendisine sataşan koca yaratığa döndü.

"Umm ee..öö.. evet dakka dakka'nın ne olduğunu bilmesem daha iyi koca oğlan.-Nissan'A döner-Bu arada birader,dediğin yerde az önce biraz problem yaşadık ve oradan geliyoruz.Yani Hogriwan-ın Kozmiksosisçisi gibi yakın bir alternatif varken uğraştırma bizi ha?"

"Hey o bir havlu mu? Fiyakalı bişeymiş"
Nissan'ın çantasından havluyu çekip sümkürdü."Eöh...Kusura bakma.malum uzaynezlesi."
oyunsever94
Üye
Grak dakkasını çeker ve nişan alır.Sonrada asılır tetiğe.Her zamanki gibi vuramaz ıskalar ama arabada delik deişk olmayan yer kalmamıştır.Arabadaki insanların kapladıkları yerden başka.
DharkanDharkan
Üye
"HEY SENİ MANYAK YARATIK BİRAZ ÖNCE ÖLMEKTEN KURTARDIM SENİ! NE YAPIYORSUN O ELİNDEKİYLE! SENİ ARABADAN ATMAMAM İÇİN BANA BİR NEDEN GÖSTERMEN İÇİN 2 DAKİKAN VAR!"

Zaphod öfkeden kudurmuş, arabaya küp sığdıracak yer olsa binecek kadar sinirlenmişti arabasının başına gelenden sonra.

(Zaman başladı.)
discussioncontroller