Otostopçunun Galaksi Rp'si - Oyun Başlığı
SweetNightmare
Üye
" NAPIYORSUN SEN YA? "

Sinirle dakkayı Grak'ın elinden alır ve camdan dışarı fırlatır. " ŞİMDİ MUTLU MUSUN? "
oyunsever94
Üye
-Yedeği var.

Grak pis pis sırıtır ama sonra birden bu uzay boşluğunda arabadan atılmasının pek bir fayda sağlamayıcağını görür.

-Amma kafa ütülediniz be.Bu arada önce o başlattı.Bu arada beni arabadan atmayı denede seni ortadan ikiye böleyim.
DharkanDharkan
Üye
"Zoink, yanlış cevap! Ama en azından bir cevap verdin, cezanı hafifletiyorum. Araba, şu irikıyımın kafasını arka kapının penceresinden çıkartıp sonra camı kapat."

"Ha dostum, Grak'tı değilmi adın, Altın Kalp'i senin kafa dışardayken kullanacağız, umarım miden sağlamdır."
oyunsever94
Üye
-WAAAAAAAAAAAAGGGGGHHHHHHHHHHH.

Direk elleriyle zaphodun kafayı tutar.

-Hele bir dene.
DharkanDharkan
Üye
"Ah, bırak kafamı manyak yaratık!

Altın Kalp'i çalıştır araba! Otostopçuları almamalıydık off, minibüse döndü güzelim arabam. Hey, minibüsmü dedim ben, hmm ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama neyse boşver gitsin."

(Rehber minibüsten Yerküre başlığının altındaki Türkiye başlığında bahsetmiştir, ve bunu yazan otostopçuya göre yerküredeki en fantastik, evrende altın kalpten sonraki en fantastik araçtır)
cemreserpal
Üye
Havluyu Jake'in elinden kaparak, "Bu kadar yeter! Ayrılın! Elimde bir havlu var ve kullanmak istemiyorum!" dedim ve "Üstelik nezleli bir havlu!" diye ekledim.
oyunsever94
Üye
Manyak derecede hız ve orkların garip bio yapısı birleşince brdenbire Grak medeniyetin evrelerini bir saniyede tırmanı verir.Birden bire evrendeki en medeni yaratığa dönmüştür.

-Ahh.Ne yapyıorum ben.Çok özür dilerim bayım umarım  canınızı fazla yakmamışımdır çok özür dilerim.Umarım sizede fazla rahatsızlık vermemişimdir minibüs arkadaşlarım.
bario
Üye
"Huh?"Kırmızı burnu,içinden geçen bir mermi ile dağılmış kabarık saçları ile Nissan'ın ardından arabaya ve içinde yaşanan kaosa baktı:

"Ne havluymuş be!"
"Herifi kuzuya çevirdi.Aferin sana havlusu sümüklü birader.Hem ne pis adamsın yav.O havluyla gezilir mi?"

Nissan'ın kıçının altında bulunmaktan bitap düşmüş ve vücudunu rahat bir konuma getirmeye çalıştı.

SweetNightmare
Üye
" Minibüs mü dediniz? Şundan 2 kişi alır mısın I-Pod ? Ne diyorum ben? Allah söyletti herhalde. Bi dakika ben Hristiyan'ım. Allah değil Tanrı bilirim. "

Kafası karışır..
DharkanDharkan
Üye
"Vay be! Hizaya soktum sanırım irikıyımı! Eee napıyoruz, acıkan varmı birşeyler yiyebiliriz isterseniz.

Ha bu arada bilgisayar ne bilgisayarı ya, araba, nereye geldik Altın Kalp'i kullandıktan sonra?"

-Alpha Centauri'ye efendim.

"Hmm, bu gezegeni oldum olası sevmem, fazla resmi daire var ama yinede birşeyler yiyebilecek bi yer bulabiliriz, ne dersiniz bremen mızıkacıları?"
discussioncontroller