Otostopçunun Galaksi Rp'si - Oyun Başlığı
SweetNightmare
Üye
" Sakin ol adamım, anlatacağım tamam.. "

Akuma restorana geldiklerinde arabadan iner ve; " Sandığımdan daha büyükmüş! " der heyecanlı bir şekilde.
DharkanDharkan
Üye
İçeri geçip bi masaya oturuyorsunuz, size bakıp homurdanıyor müşteriler, garip bi grup olduğunuzdan olabilir.

Restoranın sahibi gelip Zaphod'a selam verip kucaklaşıyor, görünüşe bakılırsa cidden tanıdıklarmış bu iki.

"Eveeet, ne yersiniz? Patso çeşitlerimiz var, galaktik çizburger tabağımız var ki benim favorimdir, zapiz'imiz var, böyle birşeyler var işte menüye bakın seçin kafanıza göre, hepsinin lezzetli olduğunu garanti ederim!"
SweetNightmare
Üye
" Eheh, şu acılı patsolara baksana. " İntikam zamanıydı, kendini tutamıyordu.

" Eminim Jake, 2 dakikada 2 tane acılı patso yiyemez. " Acılı patsoların ne kadar acı olduğunu biliyordu. Hatta duyduğuna göre, 2 dakikada 2 tane acılı patso yiyenin tat duyu hücreleri ölüyormuş. " Ne diyorsun Jake? "

Spoiler:
Aslında nası yazacağımı bilemedim, bunları yazdığım için tabi ki yemeyecek Jake acılı patsoları. Bi çözüm mü bulsak ne etsek?
oyunsever94
Üye
Grak menüye bakıyordu.

-Hmmmmmmmmmmmmmmmm.Hepsinden 4 er tane.
cemreserpal
Üye
"Ben bir galaktik çizburger alırım. Yanında da ben ve yeşil arkadaşım için biraz alkol, ne olduğu önemli değil."
DharkanDharkan
Üye
4'er tane.. Hmmm..

Zaphod'a dönüp "abi bu kadarı benden olmaz biraz senden para çıkacak" bakışı atar. Sonra çaktırmadan hemen size dönüp siparişlerinizi alıyor.

"Siz birşey yemeyecekmisiniz acaba?" diye Jake'e soruyor.
bario
Üye
Hım...4 tane acılı patso getir sen bana.Yersem ne kazanacağım Akuma?
SweetNightmare
Üye
Sessizce;

- Eşekler cennetine bilet kazanacaksın..

Jake duyamaz;

- Efendim?

- Hiçbir şey, bilmem, hele bir kazan da.
DharkanDharkan
Üye
Yemekleriniz geliyor, Zaphod'un ufak bir hamburger'le geçiştirdiğini, ayrıca hayvan gibi yiyen Grak'a bakıp homurdandığını görüyorsunuz.

"Hadi çabuk yiyinde ayrılalım burdan, daha yapacak çok işimiz var!"
cemreserpal
Üye
Ben hızlıca yemeğimi yedim ve diğerlerini beklerken rehber için bir kaç madde karaladım, yazacak bayağı şey vardı aslında..
discussioncontroller