Otostopçunun Galaksi Rp'si - Oyun Başlığı
SweetNightmare
Üye
Jake yemeğinden küçük bir parça koparır ve ağzına götürürken,

" Öyle değil Jake, hepsini bir anda ağzına atacaksın, yoksa tadı çıkmaz? "

Kendi yemeğinden bir parça alır, ağzı doluyken konuşmaya devam eder;

" Hem sanırım anlaşma da böyleydi? "
oyunsever94
Üye
Grek yemeğe başlamasının ardından iki saniye sonra yemeğini bitirmiş,3. saniyede tabakları yalayarak aşındırmış,4. saniyede tabakları yemiş,5 saniyede ise yavaştan menülere sulanmaya başlamıştır.Bilinen gerçek şudurki acı bir yemeğin aktif hale gelmesi için en az 1 dakika,en fazla 5 dakika gereklidir.Grup için saniyeler geriye doğru saymaya başlamıştır.
DharkanDharkan
Üye
Zaphod homurdana homurdana kasaya gidip hesabı ödüyor ve masaya dönüyor. "Hadi kaldırın popolarınızı, artık gitmeliyiz burdan. Bu arada Grak, senin yediklerini bir daha ben ödemeyeceğim aklında bulunsun adamım."
SweetNightmare
Üye
Masadan kalkarlarken Akuma; " Bir şey hissediyor musun Jake? "

- " Hayır, gayet iyiyi- " Jake yere yığılır, Akuma yüzündeki sinsi ifadeyle içinden " Şimdi dilini kaybetmemişse iyi. " diye düşünür. Grup, Jake'nin etrafında toplanır.
cemreserpal
Üye
"Öff, bir bu eksikti zaten," diye düşündü Nissan, rehberden gerekirse diye en yakın galaktik hastanenin yerine ve oraya ulaşabileceği etha-altı numaralara bakarken.
DharkanDharkan
Üye
Ne yedirdiniz ya Jake'e? Of birde bu çıktı başımıza. Hadi arabaya taşıyında Alpha Centauri Numune Hastanesine götürelim.
oyunsever94
Üye
Daha zapod sözünü bitiremeden Grak ağzın açar ve ağzından atşe püskürmeye başlar.Ama asıl kötü olan tarafı odada gezegen yutan homurdanmasına benzeyen bir geğirme sesi duyulur.Tabi bu arada masalar,sandalyeler,yemekler ve dhaa bir sürü şey yanmıştır.
DharkanDharkan
Üye
Restoran sahibi elinde yangın söndürme tüpüyle ortama fişek gibi girer ve tüpü hortumunu ağzına verdiği gibi boşaltmaya başlar.

"Umarım ateşini söndürmüşümdür evlat"
discussioncontroller