Otostopçunun Galaksi Rp'si - Oyun Başlığı
SweetNightmare
Üye
Spoiler:
Abi biz de okuyabiliyor muyuz Vogon şiiri?
DharkanDharkan
Üye
(Vogon o vagon değil. :P Ayrıca sorun yok Jake'in o mesajında, gayet hoş oldu hatta :) devam edin güzel gidiyor.)
SweetNightmare
Üye
Spoiler:
Ben sorun var Jake'nin mesajında demedim ki abi konu nerelere çekiliyor :D

Bi de abi barmen şerefsiz mi adam beni Vogon şiiriyle yere yığdı, barmen Jake'ye içki ısmarlıyor, nası bi yerdeyiz lan?
bario
Üye
Akumanın üzerinden altair dinarlarını alıp camı kırılmış araca doğru ilerliyorum.

"Bin lombar!"

Eski dostum Zappy'nin aracına bakarken onun yanına park etmiş siyah evrenbiçer 2500 ü gördüğümde çakılıp kalıyorum.Xeer Xevien ve soytarıları-yani galakside kazık attığım adamlardan biri ve gorilleri-buralarda olmalı.

Hemen buradan tüymem gerektiğinin bilincinde Zappy'nin camı açık gel çal beni diyen arabasına yaklaşıyorum.Tam o sırada bu azmanı(akuma:))arkada bırakırsam beni burada gördüğünü mutlaka söyleyeceğini fark edip onu da yanıma almak gibi talihsiz bir karar alıyorum.

Güvenkik amacı ile kafasını birkaç kez daha kaputa vurup oflaya puflaya içeri tıkıyor,aracı çalıştırmak üzere ön panele ilerliyorum.

RP DIŞI=Dharkan biraz serbest davrandıysam affola.Sadece ekibi biraz birleştirme adına ufak bir çaba harcayayım dedim.Uygun görmezsen uyar lütfen :)

Akuma=Kafan için kusura bakma abi :D

cemreserpal
Üye
Spoiler:
Dharkan, bizim durum da karıştı..
oyunsever94
Üye
Grak şaşkın bir şekilde baktı.

-Bu kadar kızmanıza gerek yoktu hem bak  evrendeki en güzel müziği dinleme şansı bulacaksınız.

İçinden mütiş bir vicdan azabı duyarak bu yaptığından dolayı(çünkü vogonlar bile böylesini hak etmiyordu.)çantasından üzerinde teletubbies yazan bir plağı çıkardı.
SweetNightmare
Üye
Spoiler:
Niye abi şerefsiz miyim ben neden söyleyeyim orada olduğunu? Neyse hadi bakalım seninle çıktık yollara Jake'im.
bario
Üye
Spoiler:
Abicim söylemen bahane ya.MAksat grup olalım :).Dharkan bi gelse diğer otostopçuları da atıcaz Zaphy'nin aracına :D
SweetNightmare
Üye
Spoiler:
Hadi bakalım o zaman, bi de şeyi merak ediyorum ya, amaç ne bizim? :D
DharkanDharkan
Üye
Jake, Akuma'yı içeri atmak için arabanın arka kapısını açtığında Zaphod'un içerde oturduğunu görüyorsun.

"Hey Jakey, uzun zaman olmuştu görüşmeyeli, bu yanındaki arkadaşın mı? Arabamın camını kıran oydu sanırım. Ha bu arada, arabamı çalıyordun sanırım engel oldum."

Akuma'nın kafasından aşağı birşey döküyor ve uyanıyor Akuma. "Ne olduğunu sorma sakın, gizli formül.

" Eee, ne yapıyoruz şimdi? Bende çoktandır eğlence arıyordum açıkcası, hatta bunu bulmak için yaptığım beyin fırtınaları sonucunda ikinci kafamdaki beynimin bi kısmı soğuk aldı, pek iyi değilim yani. Neyse lafı çok uzattım, geç arka koltuğa, ben sürüyorum.

Buraya daha önceden gelmeliydim, bi eğlence bulacaksam burda bulacağım kesinmiş baksana. Ha bu arada sanırım ne yapcağımız hakkında bi fikrim yok. Nereye gittiğimiz hakkında da. Sanırım gittiğimiz yere varınca anlayacağız bunu."

Otoparktan çıkarken bi kaç arabanın tamponlarını indiriyor, ama neyseki daha fazla zarar vermeden yola çıkıyorsunuz. =)

...

"E.M.K.S.T , Durun! Müzikmi, plakmı dedin? Evrendeki en güzel müzikmi? VOGON ŞİİRLERİNDEN DAHA GÜZEL YANİ BUNU İDDİA EDİYORSUN? HADİ GÖRELİM BAKALIM!"

Kuntz plağı takıp dinlemeye başlıyor ve siz ne şekilde öleceğinizi hayal ederken Kuntz'un yüzündeki ifadenin değiştiğini farkediyorsunuz. Müzikal orgazma ulaşmış bir vogonu gören ilk kişilersiniz, (Rehber müzikal orgazma ulaşmış vogonlardan bahsetmemeyi tercih eder çünkü gördükleriniz pek hoş değildir) ve pek memnun değilsiniz gördüğünüz vogonun halinden.

"NASIL OLUR? BU MÜZİĞİ YAPAN YARATIKLARI İSTİYORUM HEMEN! VOGON ŞİİRİNDEN DAHA GÜZEL Bİ MÜZİK OLMAMALI EVRENDE! OLMAMALI! ONLARI NERDEN BULABİLECEĞİMİ SÖYLEYİN BANA ÇABUK, BU SİZİ KURTARABİLİR BELKİ"
discussioncontroller