Crysis Multiplayer
chupA
Üye
arkadaşlar bende katılmak isterim eğer birşeyler ayarlanırsa
echo69
Üye
Şu anda görünürde bir program yok ama olursa ben hepinize mesaj atarım.
Littl3big
Üye
Az önce crysis'de  refinery haritasında korelilerin base'lerini bastık ( Tabi ki tün bunkerları alarak)  adamların tüm savunma kulelerini yıkınca spawn olur olmaz vurmaya başladık. ( Synergy sunucusu 90 dakika sürüyor 1 map ) Tabi bende radar ve moac ( ? moar mıydı ?) olunca 50 adam vurmam  hiçde zor olmadı ;D

-Bencede oyunu arada bi silip yeniden yükleyin ben öle yaptım bozuk bölümler artık çalışıyor....
Alesta
Üye
echo fazla bakamıyorum foruma 2-3 günde 1 bakıyorum. msnde 7 24 açığım zaten ordan sölersen daha makbule geçer. eğer xfire ın varsa alesta33 eklersin orasıda açık :P
Littl3big
Üye
Bende crackledim oyunu ''babam dvd 'yi saklamış ;D '' Hem çizilmeden uzun yıllar dayanabilir. Artık torunlarıma gösteririm crysis'i ;D

Immune
Üye
yeni bşladım multiplayer crysis'e , belli bir server varsa oynadığınız, katılmak isterim
Immune
Üye
bu arada bazı serverlara bağlanmam gereğnden uzun sürüyor ,2-3 dakka civarında yanlış hatırlamiyorsam , normal mi acaba ? , bşka yaşayan var mı bu problemi , biraz alışayım oyuna , special edition ile gelen amphibious apc iyi mi kötü mü onu test ederim , ama haliyle rank artmayınca hızlı , satın alacak para da olmuyor her tur :)
Immune
Üye
serverları favori listeme ekleyemiyorum , oyun içinde de nedense kimse sosyal değil , yardımcı olmuyor :), ''add to favourites'' butonuna tıklamak mumkun değil server listesinde nasılsa , yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Littl3big
Üye
Flood ! Aman tanrıım ;D

1-Ben ekleyebiliyorum favorilerime bi sorun yok valla.
2- Yabancı serverlara bağlanmak bende 4-5 dk sürüyor.
3- Special edition almadığım için bilemiycem

Immune
Üye
littl3big server listesinde ''add to favourites'' butonuna tıklayınca mı ekleniyor ? , herhangi bir servera tıkladığımda ''add to fav.'' butonu tıklanamaz durumda oluyor.
discussioncontroller