Crysis Multiplayer - Oyungezer Forumlar
Crysis Multiplayer
Littl3big
Üye
Server'ı seçip ekliyebiliyorsun. İstersen daha sonra tekrar dene  ::)

Immune
Üye
ok, bugün denerim bir kez daha , ama baya bir denedim , anlamadım neden olmadığını
Immune
Üye
sorun halloldu , ''add to fl'' butonunda sorun varmış .
zaping
Üye
arkadaşlar benim vista ve özellikler yetiyor ama nedense bir türlü online oynayamıyorum...lakap ve şifre yazacağım ekranda çok yavaş ilerliyor ve lakap ve şifreyi yazamıyorum...lütfen yardım edin!! sizinle oynamak istiyorum!!!!
Littl3big
Üye
Korsansa oynayamazsın !
zaping
Üye
orjinallllll korsan deil!!!!korsan alırmıyız ayıp ettiniz!!!yardımm!!!!
Littl3big
Üye
Lakabın kullanılıyodur belki başkası tarafından !!!
zaping
Üye
lakapla sifreyi giremiyorum ki tam orda tekliyor basıyorum basıyorum islemiyor sadece internet oyununda deil ağ oyununda da boyle oluyor yine teklior...help!!!!
DeadLy ScreAm
Üye
echo69 ya bende de sunucu kimlik dogrulaması başarısız (2) sorunu war ama senın dedıgın gıbı yapmaya calıstım ama sorun werdi... tooLs daki VistaEssentialsApp dosyasını actıgımda no mode specified-usage : VistaEssentialsApp.exe where mode is one of : postinstaLL   uyarisini werio we orda oyLe kaLiyor.... Punkbuster i da kac kere actım hatasız bıttı dedı bana... GunceLLestırme + bısıler daha mı yapmamız gerekıo yaması cıktı herkes punkbuster a gectı gıremıyorum serverlara dıerlerıne gırıyorum ama...oyun orJinaL Lutfen Yardim !! Usandım artık
lisansal
Üye
Arkadaşlar
Crysis Türkçe Gerçektende Çok Güzel Bir Oyun...

Ama Bir Sorun Var Biz Arkadaşlarla Evde Çoklu Oyun Modunu Kendi Armızda Bir Türlü Kuramadık...
Ayarlar Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlardan Yardım İstiyorum
Bir Kişi Oyunu Kuruyor Ama Diğerleri Göremiyor...
Yardım ederseniz Sevinirim...

Teşekkür Ederim...
discussioncontroller