Crysis Multiplayer - Oyungezer Forumlar
Crysis Multiplayer
Garoshan
Üye
Evet Arkadaşlar Uzun ve macera dolu bir 3 ay civarı bir bilgisayarım dan  ve memleketimden ( Türkiye mizin düşündüğünüzden bile daha değerli olduğunu uzak kalınca dahada iyi anlıyorsunuz) uzak kalmamdan sonra yeniden sonunda Ankara ma ve Güzel Türkiye me hoşgeldim :) Geldimde ne göreyim benim kuzenler bilgisayara ne bulursalar yüklemişler (hatta sınırlı kullanıcı hakklarına sahip onlara kullnaıcı yapmama rağmen)yinede biligisyarı kendi hayat fonksiyonlarınıda dahil hiçbir yan programa yanıt vermiyor durumdaydı.İşte bir format tamam sabaha kadrda programdı vs idi tertemiz bir bilgisayra sahip oldum sonunda.Gelir gelmez koşup bir crysis aldım bu 3 ay boyunca televizyona son teknoloji harikası diye bakınca insanda biraz insan açlık oluşuyor haliyele oturdum yüklemeye ,yükledim,oynadım  ve sanırım beni benden aldı bu oyun .İşte budur dedim artık Türkçe hemde kalite nin zirvesindeki noktada olan bir oyundu.Oyunu bitirmemle multiplayer oyunlara katılmaya başladım ama nedense ping çok yüksek oluyordu ve bunda n dolayı 5sn hareket edip 2 sn durunca  admın biri tarafından maksimum güçte yumruğu yiyorum.İşte arkadaşlar size bir sorum var acaba benim adsl bağlantısı yüzünden yoksa genel bir durum mu bu eğer adsl ise adsl yi bir numara daha büyültmeyi düşünüyorum.Teşşekkürler ve yine Hoşgeldim ::::)))))9
echo69
Üye
DeadLy ScreAm. Malesef oyunu uzun süredir oynamadığım için  uğramıyorum bu sayfalara. Senin sorununu çözümü hakkında ise bi fikrim yok doğrusu. Ama bu durumlarda en geçerli yöntem oyunu kaldırıp tekrar yüklemek. Ne varsa hepsini sil(save dosyası v.s.) sonra tekrar yükle yamaları güncelle. Çalışır diye düşünüyorum.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Beyler ufak bi sorunum var mp de. Önceden mp oynayabiliyodum ama şu anda hangi servere bağlansam giremiyorum ya bağlantı kesiliyo ya versiyon uymuyo sinir oldum gitti... Nasıl çözecem bunu? Not: crysis orjinal ve son sürüm yüklü v1.2.1
Littl3big
Üye
Crysis multi oynayan varmı ?
ClavicuLa NoX
Üye
Elimdeki oyun orjinal ama server'a bağlanamıyorum, bağlantıda zaman aşımı oldu diyor. 4096 adsl var ama sonuç neden böyle?
Misafir
ben orjinal alacağım yeni crysisi multisi için 30 ytl gibi olucakmış warhead geldiğinde bendekatılırım aranıza(belki)
ClavicuLa NoX
Üye
Nihayet birkaç server'da oynadım ama Türkler, hile yapıyor.
penset
Üye
Arkadaşlar multi oynayan varsa nerde ne zaman oynuyor söylerse bende katılmak istiyorum.Türklerin bol olduğu bir server yok mu yoksa artık kimse oynamıyormu?
Misafir
Yeni hesap açmaya çalışırken you have been disconnecting from the server diye bir hata verdi. Var mıdır bir çözümü?
Misafir
arkadaşlar ben yüklenirken işte kullanıcı adı ve şifresi diyor onu yaptım fakat açmadı sonra gittim tekara hesap alıcaktım fakat şifre e posta uyuşmazlığı dedi u neden olabilir...
discussioncontroller