Crysis Multiplayer
OsManiaC
Üye
valla bu akşam cs 1.6 sunucu makinemde crysis war ve normali için iki tane dedicated kuracağım bakalım ne olacak bugun left 4 dead kurduktan sonra gaza geldim ^^ yardımcı olabilecekler lütfen olsun da :)
Misafir
crysis wars açtığın zaman haber ver bizde bi ziyaret edelim:)
memo0736
Üye
arkadaşlar crysis'de internet sunucusun'dan nasıl atıyoz    !!!lütfen cevap!!!
deathly hallowdeathly hallow
Üye

Crysis başlığında konuşamadık doğru dürüst, yeni başlık gerekiyor kaynamaması için. Gerçi ben singleplayerı bitirmeye çalışıyorum şu an fakat multiplayera da girelim yavaş yavaş değil mi?

Şimdi öncelikle bir arkadaş multi işini anlatabilir mi kısaca? Bu oyunla birlikte yüklenen Gamespy Comrade ne işe yarar? Sonra firewall'la ilgili yapılması gereken bir şeyler olur mu? Türk serverı var mı? Oynayalım mı? Şöyle basitçe anlatabilir mi birisi? Arkada o Comrade programı açıkken rastgele bir oyuna girmeyi deneyince "Sunucu kimlik doğrulaması başarısız." diyor. Ne demek istiyor bu mesaj?

Alıntı: Echo69

İnternetten oyun için.
Öncelikli olarak orjinal almayanların havasını aldığı bölüm de diyebiliriz bu bölüm için.
"Çoklu Oyuncu" seçeneğine tıkla. "İnternet oyunu" seçeneğine tıkla. Hesap girişi açılacak. "Yeni Hesap" seçeneğine tıkla. Boşlukları kendine uygun şekilde doldur.
DİKKAT: 18 yaşının üstünde olmaya dikkat edin
"Yarat" sekmesine tıklayın. Bekleyin sunucu sayfası açılacak.
Herhangi bir boş ve müsait sunucuya girip oyun oynaya bilirsiniz.
Server kurmak için.
serverların olduğu sayfada sol alt köşede "Oyun Yarat" seçeneğine tıkla. Ayarları yap ve oyunu başlat.
Not: buradan sonrasını benim kurduğum server'a kimse girmediği için deneyemedim. Gönüllü denekler aranıyor

Ehehe, gülesim geldi ;D
ahmet_samet_24
Üye
online oynamaya çalışıyorum, servera tıklıyorum habire yükleniyor yazıyor.. 5 dk boyunca yükleniyor..  şu ana kadar bir kere oynayabildim, yardım edebilecek olan varmı??
musab241
Üye
kardeşim multiplayer nasıl girilir diye başlık atmışlar adam server kuralım oynayalım diyor bu yaptığınız gel ekmek yokken pasta yapalım gibi bişey oluyor burda multiplayer sorunu yaşıyorum oyunum orjinal saçma sapan konular açmayın. kaydolmaya çalışıyorum internet bağlantısı koptu falan diyor anlamadım yardım edin.
OneInchManOneInchMan
Üye
bu nasıl bir nekromansi mübarek

Beğenenler: Astus

külbastıkülbastı
Üye
8 yıllık konu hortlatılır mı? Crysis tarih oldu, Crytek fakirlikten dağıldı, en son Cloud Emporium'dan para dileniyorlardı...
discussioncontroller