Crysis Multiplayer
Alesta
Üye
hocam ping sorunu oluomu pek hiç girdinmi servera  ::)
Hatred
Üye
echo69 kardeş sağol sorunun nasıl çözüleceğinin sitesini vermişsin ama pek birşey anlamadım.Mümkünse düzgün bir şekilde bilen bir arkadaş varsa anlatabilirmi...
echo69
Üye
Sorun derken oyuna girememe sorunumu nedir tam anlayamadım. Yardımcı olmaya çalışırım tabiki ama sorunu anlamam lazım. Olacak iş oldurulur :D
Alesta dedi:

hocam ping sorunu oluomu pek hiç girdinmi servera  ::)

Az önce çıktım server'dan 7 kişi idik yaklaşık ben ciddi bir ping sorunu görmedim. Zaten TR server kıtlığı var bence çok isteyenler bunu değerlendirebilir.
Hatred
Üye
Şu sunucu kimlik doğrulanamadı olayını diyorum.Hangi servera girmek istesem bu yazı çıkıyo karşıma bazende balına giriyorum...
Misafir
hımm ben 2 kere girdim şu ana kadar hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım..
echo69
Üye
Hatred dedi:

Şu sunucu kimlik doğrulanamadı olayını diyorum.Hangi servera girmek istesem bu yazı çıkıyo karşıma bazende balına giriyorum...

Tamam biraz daha araşırdım. Öncelikle şunu gözden geçirelim oyunumuz orjinal mi?. Şayet orjinal ise çözümü var. Yapman gerekenleri yazacağım. Bir kaç yolu var. Daha doğrusu benim bu başıma gelmedi ama öğrendiğim kadarıyla başına gelenler bu yöntemleri uygulamış ve sorunu çözmüşler.

Crysis "UYARI Sunucu kimlik doğrulaması başarısız" sorunu ve çözümü

Yöntem 1: DVD içindeki Tools Klasöründeki dosyaları kurduğunda ve Punk buster güvenliğini aktif ettiğinde "Sunucu kimlik doğrulaması Başarısız" iletisi karşına gelmiyor.
Yöntem 2:
1. ..\Belgelerim\Oyunlarım\” klasörünün içindeki crysis klasörünü sil. savegame'ini yedekleyebilirsin.
2. Crysis DVD'sinde Tools klasörüne girerek Crysis_code.exe yi çalıştır.
3. CD-keyini tekrar gir.
İnşallah yardımcı olabilmişimdir. Olmaz ise bi daha dön bi el atarız kaktırma yoluyla çalıştırmaya çalışırız artık
Hatred
Üye
Sağol kardeş teşekkür ederim yardımlar için oldu.Bu arada ayıp ettin yaw kopya Crysis alırmıyız :D
echo69
Üye
Yok ben bilgilendirmek içi söyledim kardeş yani demek istediğim kopya ise uğraşma boşuna. Açıklama yapma sebebimden biri de araştırdığım forumlarda kopya oyunla internetten oynamaya çalışıp bu sorunla karşılaşanlar olmuş onun içindir.
Blood Diamond
Üye
benim oyunu silip tekrar yüklemem icap etti :P ve uzun zamandır girmediğim multi bölümüne girdim yeni hesap yarattım falan ama servera bağlanıyor yazısı çıkıyor ve hep o yazı orda kalıyor bağlanmıyor hiçbiryere...yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
Alesta
Üye
ee ne oldu yapacakmısınız 1 buluşma daha ? :))
discussioncontroller