Ölüm
FaironFairon
Üye

sen öldüysen huzurlu olabilir ama arkanda kalanlar için kesinlikle olmayacaktır. 10 gün önce babamı kaybettim. ve daha neye uğradığımı anlayıp acısını tam anlamıyla yaşayamadan bir sürü devlet işine boğuldum...

ölümle ilgili beni en rahatsız eden şey mezar. hayatımda iki yakınımı kaybettim ve iki cenazede de salak gibi o mezara nasıl sığar o adam diye düşündüm... insanı en basite indirgemek gibi geliyor...

Başın sağolsun abi.
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun.
gduman94gduman94
Üye
Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun, Allah sabır versin.
Jester Prince
Üye
eyvallah abi çok sağolun.
SoddorathSoddorath
Üye
Dünyayı, şu kısıtlı zamanı anlamlı kılan yegane şeydir ölüm. Buradaki herkes vampir hikayelerine aşinadır; ölümsüzlüğe sahip olan ama ellerinde güçlerle sonsuza kadar ne yapacağanı şaşırmış, kafalarına göre takılan, kendilerine göre misyon edinip sonra farklı dallara atlayan tipler olarak görürüz genellikle onları.

Ölümsüzlükle gelen boşlukla, heyecanların, yoğun duyguların kayboluşuyla nasıl başaçıkabilir ki insan? Elbette kendine yeni keyifler, uğraşılar aramaya kalkacak, yeni amaçlar edinecek. Ama nereye kadar ve ne için? Hep içini kemiren bir kurttan nereye kadar kaçabilir ki?

Ölüme atfettiğimiz anlamlar çoğunlukla olumsuz şeyler. Farkında değiliz ama şu hayatın değerini tavan yaptıran, hayatı anlamlı kılan, heyecanlandıran şey ölüm. Belki doğumdan bile önemli..
AdramelechAdramelech
Üye
"Ölüm, ölüm dediğin nedir ki gülüm. Ben senin için yaşamayı göze almışım."

-Çok sevdiğim bir ressam.
erdimdondi
Üye
Silindi
EnewwssEnewwss
Üye
@ Jester Prince

Allah rahmet eylesin değerli kardeşim.
Jester Prince
Üye

@ Jester Prince

Allah rahmet eylesin değerli kardeşim.

eyvallah abi sağol. 6 gün sonra tam 1 ay olacak. zaman gerçekten hızlı geçiyor sanırım.
discussioncontroller