Öneri
StormOrjin
Üye
Başlığı nasıl "açıklayıcı" yazabileceğimi bilemedim. O yüzden direk fikrimi yazıyorum:

Forumun üstünde 3 tane mesaj gösterme seçeneği var bildiğmiz gibi. "Okunmamış yeni mesajları göster" , "Mesajlarıma yazılan yeni cevapları göster" ve "En son gönderilen mesajları göster" . Bence bunların arasına birde "Bana verilen yanıtları göster" gibi bir seçenek eklenmesi gerekiyor.

Şöyle ki ; bir gecede 30 sayfa ilerleyen bir konuda bir kişi yorum yaparsa ve yaptığı yorumun yanıtından sonra konu bir 20 sayfa daha giderse kişi bundan genelde haberdar olmuyor. Her konuya girdiğinde konu içinde arama yaptırıp tek tek sonuçlara bakmakta biraz zor açıkçası. (Bana öyle geldi en azından.)

Bu eklenmesi gerektiğini düşündüğüm seçenekte kişinin yorum yaptığı konularda, mesajından sonraki ilk 2 mesaj ve kendi mesajından yapılmış alıntılı mesajlar gösterilirse kullanıcılar konulara çok daha verimli (veya artık nasıl tanımlanabilirse) katılabileceklerini düşünüyorum.

Tabii öte yandan foruma böyle bir "şey" eklemenin nekadar zor veya karmaşık olabileceğine dair hiç bir fikrim yok.
hawkeye137
Üye
Eğer zor olmıyacaksa, gerçekleşmesine sevinirim bende.
EarthquakeR92
Üye
Güzel olurdu aslında.
discussioncontroller