"O Şimdi Asker"
fulltimeheadbangerfulltimeheadbanger
Üye
hayırlı tezkereler SYS
ttng
Üye
zorunlu askerlik uygulamasıyla ilgili söylenecek o kadar şey var ama yeri burası değil.aslında yeri hiçbiryer değil zira halkı askerlikten soğutmak diye bir suç var bilindiği gibi cız böyle şeylerden bahsetmek...
günler kısa gelir umarım sys.hayırlı tezkereler deniyordu sanırım di mi?
tool
Üye
askerlik güzel şey, tabi ki zamanında yapılırsa. unutmayın, sizin ve ülkeniz için güzel-faydalı olan şeyler zor olanlarıdır. hayattaki tüm zorluklar sizi olgunlaştırır.
  tabi ki kişiden kişiye durum değişebilir. örneğin ben hayatımın en kötü dönemlerinden birinde(işten ayrıl, sevgiliden ayrıl) askere gitmiştim. yedek subay olarak görev yaptım ve çok iyi geldi. bunda istanbulda görev yapmam da etkili oldu tabi. ama doğuya çıksaydı kurada askerliğim, yine aynı mutlulukla ve gururla yapardım.
  ama dediğim gibi duruma göre değişebiliyor bu. mesela 1 yıllık evli arkadaşım bu ağustosta askere gidecek. benim için geçerli olan durumlar sanırım onun için geçerli olmayacak.
  tekrar hayırlı teskereler SYS. :byebye:
Misafir
Kısa dönem de 12 ay olmuş zaten =)
Lord Inquisitor
Üye
Ah ah.... Fix askerlik var artık....
SYSCLEANER
Mod
Daha başlmadı o en azından 2 dönem daha kısa dönem var.
emesbin
Üye
aldığım bir duyuma göre, zaten şu bahsi geçen tüm asker adaylarının 12 ay askerlik yapma zorunluluğu olayı 2010a kadar yürürlüğe girmezmiş, herkesin paçaları tutuştu var mı celbi yaklaşan :S
MelkorTm
Üye
15 ay yaptım her nekadar kötü günlerde geçse de iyi günleri de var tabi, yinede askerlik bir başka olay. gidip görülesi bir yer hem zevkli hem zorlu. sonuçta vatani bir görev. ayrım yapılmayan bir yer. askerlikte zorlandığın zaman vatan için ölen şehitleri düşün ki sana zor gelen şeyler o zaman daha kolay gelmeye başlar.
hayırlı teskereler SYS
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
Hayırlı tezkereler Sys, forumda Sir Aenas da şimdi bir asker. İkiniz de kazasız belasız bitirirsiniz inşallah =)
Laçin
Üye
İyi tezkereler vatani görevinde, namus borcunda sys'ciğim =)
discussioncontroller