Ortaya Karışık
falanca17
Üye
İyi geceler,

1. Yazı yazdıktan sonra ilgili başlığın ilk sayfasına degilde son sayfası acılsa iyi olmaz mı?
2. Sayfalar arasında gezerken ileri geri tuşalrı olsa iyi olmaz mı?
3. Bazen populer başlılar cok hızlı ilerliyor. Bir süre bakmayınca nerde kaldığımı bulamıyorum, en son yazdığım mesaja git tuşu olsa iyi olmaz mı?
4. Birinci, ikinici ve üçüncü maddeleri yapsanız daha iyi olmaz mı?

Spoiler:

1. Olmaz
2. Asla
3. Belki
4. İşte bu madde mantıklı
Misafir
şu birinciyi kaç kere dile getirdik, heralde zor birşey ki yapılmıyor.. üçüncü de iyi fikirmiş..
Big Boss
Üye
Hayırlısıyla seneye umarım. Olumlu düşünüyorum :D Çok hem de.
a_smurfa_smurf
Üye
Üçüncü fikir zaten var, Yeni butonuna basarak sizden sonra atılan mesajları görebiliyorsunuz.

Ayrıca sayfaları gezerken zaten sayfa sayıları var niye bir daha illa Önceki Sonraki koyalım?
Misafir
what about 1. fikir? :)
a_smurfa_smurf
Üye
Lost dedi:

what about 1. fikir? :)

Şu an başka işler var siteyle ilgili sırada olan, onlar bitince bakabilirim ancak =)
falanca17
Üye

şu birinciyi kaç kere dile getirdik, heralde zor birşey ki yapılmıyor.. üçüncü de iyi fikirmiş..

a_smurf dedi:

Şu an başka işler var siteyle ilgili sırada olan, onlar bitince bakabilirim ancak =)

İş sırasını bir başlık altına bizimle paylaşsanız da, hem bu kadar insan tekrar tekrar sormaktan kurtulsa, sizde cevap yazmaktan kurtulsanız?
Misafir
Mesaj attıktan sonra artık kendi mesajımıza geri geliyoruz, ilk sayfa yerine.
a_smurfa_smurf
Üye
=)
Misafir
Yihu!
falanca17
Üye
:)

son mesaj olayınıda, yazdığım son 10 mesaja bakarak hallediyorum.

Birde sorum vardı; siteyi ve forumu joomla ile yaptığınız için memnun musunuz? joomlayı beğendiniz mi? öğrenmem için tavsiye edermisiniz?
discussioncontroller