Ortaya Karışık
a_smurfa_smurf
Üye
Valla siteyi joomla ile yapmaya başladık ama yaptığım değişiklikler yüzünden şu an sitenin iskeleti Joomla'dan kopmuş durumda. Ama joomla basit bir CMS'tir, öğrenebilirsin. Tabi çok çetrefilli işleri istediğin gibi yapamaz.
Misafir
bu bir deneme mesajıdır.. bakalım bu sayfaya geri dönecek mi? :D

edit: döndü yaa.. inanamıyorum.. gözlerim yaşardı..  :'(
Munjin
Üye
a_smurf dedi:

Üçüncü fikir zaten var, Yeni butonuna basarak sizden sonra atılan mesajları görebiliyorsunuz.

O Yeni yazısının bir işlevi olduğunu daha yeni fark ediyorum. :)
yuno44907
Üye
Her şey iyi super falan fakat kişinin nickine tıklayarak ÖM gönderemiyoruz sanırım.
a_smurfa_smurf
Üye
Nickin yanındaki yeşil/gri ikonunua basarak, ya da avatarın altındaki konuşma balonu butonuna tıklayarak gönderebiliyorsunuz.
Laughing Madcap
Üye
Bir de profil düzenlemeye çalışınca anasayfaya atıp sadece profil görüntülüyor. Problem sadece bende de olabilir tabi..
falanca17
Üye
Sağ üstte her zaman duran "arama yap" forumda değil, sitede arama yapıyor. Sitede arama yaptığında site içinde bulunanları, forumda arama yaptığında forum içinde bulunanları gösterse daha iyi olur bence.

"Başlıkta ara" kullanmak için bir konu açmak şart olmaz bu şekide.

Ana sayfada bulunan "tüm oyun haberleri >>" butonuna tıklayınca anasayfaya geri dönüyor...
falanca17
Üye

MySQL server has gone away SQL=SELECT m.*, sum(case when p.published=1 then 1 else 0 end) as cnt\nFROM jos_menu AS m\nLEFT JOIN jos_menu AS p ON p.parent = m.id\nWHERE m.menutype=\'mainmenu\' AND m.published=\'1\' AND m.access <= \'1\'\nGROUP BY m.id ORDER BY m.parent, m.orderingMySQL server has gone away SQL=SELECT m.*, sum(case when p.published=1 then 1 else 0 end) as cnt\nFROM jos_menu AS m\nLEFT JOIN jos_menu AS p ON p.parent = m.id\nWHERE m.menutype=\'mainmenu\' AND m.published=\'1\' AND m.access <= \'1\'\nGROUP BY m.id ORDER BY m.parent, m.ordering</p>

Forumun en üstünde böyle yazılar çıkmaya başladı.
Misafir
bende de bazen cikiyor.. sayfayi yenileyince geciyor amma/.
[WT]Elessar
Üye
O değil de, benim profilime başkaları tarafından bakılamıyor (Profilim linki farklı çünkü) + bilgileri düzeltemiyorum. (:

"Bu profil yok ya da artık erişilemiyor"
discussioncontroller