Ortaya Karışık
Secret_Assassin
Üye
falanca17 dedi:

Oldu sanırım. Şimdi birisinin o konuya mesaj atmasını bekliyorum. (:
@secret boşuna 600 mesaj silmişsin :P

Edit: Olmadı :S

Yok abi daha hiçbirini silmedim ben ;D
Dark Templar
Üye
Global Game Jam videolarını izleyemiyorum ben. aynı sorunu olan?
a_smurfa_smurf
Üye
Ne gibi bir sorun?
Dark Templar
Üye
Birincisi buradan öteye gitmiyor
http://i49.tinypic.com/2ik8e3m.jpg
birine tıkladığımda da buradan öteye gidemiyor
http://i46.tinypic.com/2z7karr.jpg
creiGncreiGn
Üye
2 gündür bazı konulara girerken, bazılarına da mesaj yazmaya çalışırken şu hata ile karşılaşıyorum;

Her ne kadar bu ekran görüntüsünde sayfa yükleniyor gibi görünse de son hali bu sayfanın, bundan daha ileriye gitmiyor.

Hatta şimdi denedim, "doğum günü kutlama topiği" ne girilemiyor, saat 22:00 civarından beri ise komik şeyler'deki "ortak paylaşım alanı" konusuna da mesaj yazılamıyor.

Bana çok ilginç geldi. başka bu problemle karşılaşan var mı ki?
darkredangeldarkredangel
Üye
Bi tek bende mi var bu sorun bilmiyorum ama Chrome'da AdBlock olmadan login olunmuyor. Login olmak için sayfanın sağ üst köşesindeki şeye tıkladığım zaman reklamın altına giriyor o. Belki başkasında yoktur ama bi sorayım dedim ben.
ElegostElegost
Üye

Bi tek bende mi var bu sorun bilmiyorum ama Chrome'da AdBlock olmadan login olunmuyor. Login olmak için sayfanın sağ üst köşesindeki şeye tıkladığım zaman reklamın altına giriyor o. Belki başkasında yoktur ama bi sorayım dedim ben.

Chrome kullanmıyorum, böyle bir problem de yaşamadım hiç haliyle ama o dediğin problem telefondan girince de oluyor =)
acdervisacdervis
Mod

Flashplayerı güncellemeyi(silip yüklemeyi dene). Bende Flash yüklü değilken reklamın olduğu yerin altına kaçıyordu.
darkredangeldarkredangel
Üye
Evet Flash Player eskimiş baya (Ne zamandır internete girmeyince, eskimiş haliyle) Flash'ı güncelledim ama adblock'u da yükledim zaten. Sorun kalmadı haliyle =]
discussioncontroller