Ben X'im, Bana Alanımla İlgili Soru Sorabilirsiniz (İlk Mesaj Güncellendi)
QuendarthQuendarth
Mod
Loverman dedi:

Quendarth dedi:

Hobi işte niye işe yaraması gereksin ki.

15 yaşından beri adam random silahın üretildiği fabrikayı biliyor yav.
Böyle hobi mi olur terminatör mü bu çocuk

Hangi marka arabanın hangi fabrikada üretildiğini ya da hangi futbolcunun hangi takımda yetiştiğini de biliyor olabilirdi. Aynı şey.
LovermanLoverman
Üye
Bençe değil.

ADAM ZIRHLININ ÜSTÜNDE HABERİM YOKMUŞ GİBİ ÇEK PANPA DEMİŞ

Terminatör hafif kaldı.

image

Öldürmekten zevk alan bir yabani adeta

image

Beğenenler: 118, Quendarth

westgreywestgrey
Üye
tam bir sosyopat katil
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Buraları güncellemeyeli çok oldu. Yeni özelliklerimle beraber yine hizmetinizdeyim. Sorusu olan varsa cevaplamaya çalışacağım.

6 yıldır Bujinkan Budo Taijutsu çalışıyorum. Yani teknik olarak aşağıdaki 9 japon sanatı hakkında bilgim var. 3'ü ninja 6'sı samuray sanatıdır:

Togakure-ryū Ninpō Taijutsu (戸隠流忍法体術)
Gyokko ryū Kosshi jutsu (玉虎流骨指術)
Kuki Shinden Happō Bikenjutsu (九鬼神伝流八法秘剣術)
Koto Ryū Koppō jutsu (虎倒流骨法術)
Shinden Fudo Ryū Dakentai jutsu (神伝不動流打拳体術)
Takagi Yoshin Ryū Jūtai jutsu (高木揚心流柔体術)
Gikan Ryū Koppō jutsu (義鑑流骨法術)
Gyokushin-ryū Ryū Ninpō (玉心流忍法)
Kumogakure Ryū Ninpō (雲隠流忍法)

1 yıldan fazladır japonca öğreniyorum. Çok iyi değilim tabi, fakat kafanızda kalan bir şeyler varsa açıklayabilirim. Zira gramer çok garipleşebiliyor bazen.

Geleneksel türk okçuluğu, savaş tarihi, silah ve zırh teknik bilgisine sahibim. Her hafta gidip ok atıyorum geleneksel tarzda. Eğer modern plastik malzemeden bıktıysanız, ahşap malzemeye bekleriz.
PersonaPersona
Üye
Bende pek kavga durumları olmuyor da, bu aralar biraz merak sardım açıkçası. Muhtemelen bir hafta sonra "Off ne dövüşü ya" diyip bırakacağım ama yine de sorayım

Fazla yorucu olmayan ve fazla vakit almayacak bir dövüş sanatı var mıdır Kubidik?
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
@persona

Tamamen amacına bağlı abi. Eğer cidden kendini savunacak bir donanıma sahip olacaksan yorulmadan olmuyor bu işler. Spor olsun diye yapacaksan aikido falan var. Ter atarsın. Bu tarz eğitimler genelde 1.5-2 saat arası haftanın 3 ile 5 günü olur.
118118
Üye
Adam öldürmek için hangi siporu yapalım?

Ben adam öldürmeyi en kolay ve rahat şekilde yapmak istiyorum mesela, Ninja mı olayım?
LovermanLoverman
Üye
İlk sayfaya baktım da Çağlayan'ın postuna vs, herkes ne konuda bilgili olduğunu yazıyor.
Küçük bir ego şov gördüm.

Alperen92 ( Matematik, Geometri )
Black Dino Ranger ( Demonoloji )
Cliff ( Japon Edebiyatı )
Demlik ( Siyaset Tarihi )
DR.Zoidberg ( Tarih, Dünya Coğrafyası )
Emren The General ( Politika Tarihi Modern Dönem, Savaş Tarihi )
FLC ( Japon imparatorluğu, Sanko Sakusen, Unit 731 )
Fool Arcana ( Sanat tarihi )
Gabriel ( Tarih, Edebiyat )
joseph fouche ( Tarih )
Makine ( Parapsikoloji, Batı majisi )
Neldock ( Yunan Mitolojisi ve Panteo'su )
O_r_a_k ( Fizik )
Pixelponny ( Sosyoloji )
psychorpse ( Mitoloji )
oropher ( kimya )
Quendarth ( Matematik, Fizik, Astronomi )
thelegendman11 ( Futbol Tarihi )
Tool ( Coğrafya )
winich ( savaş tarihi ( 1 ci ve ikinci dünya savaşı, savaşın teknolojiye etkisi vb.... ) )
Wolwox ( Tarih )
yuno44907 ( Biyoloji )

Night Eagle ( Biyoloji, Evrim, Zooloji, Astrobiyoloji, Genetik, Biyoekonomi, Ekoloji ve Doğa, Biyoenerji, GDO'lu Ürünler, Paleontoloji ve Tarih Öncesi Canlılar, Astronomi ve Uzay, Popüler Bilim, Bilim ve Bilgi Felsefesi, Biyoloji Tarihi, Diyalektik Felsefe, Agnostizm, Dünya Tarihi, Devrimler ve Sosyalizm Tarihi, Siyaset, Antik Yunan ve Roma Mitolojisi, Mısır Mitolojisi, Dünya Sinema Tarihi, Bilimkurgu Edebiyatı, Korku Edebiyatı, Hikaye Anlatımı ve Hikaye Anlatmanın Tarihi )

Beğenenler: 118

Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Night Eagle üstün ırk çıktı yaw

adam harcanıyorum buralarda diyip forumu bıraktı zaar
118118
Üye
Adam yürüyen İskenderiye Kütüphanesi...
discussioncontroller