Günlük Resimleri
Misafir
Çok fuzuli istek sayılabilir ama, Günlük'teki ofis resimleri çok kötü çıkmış, tarandı da mı kondu onlar bilmiyorum ama göz zevkini bozuyor biraz, o güzel resimler daha kaliteli konabilir oraya. Saygılar:)
slayerrrr
Üye
Azizim ne taranması? Günümüzde filmli fotoğraf makinası kullanan mı kaldı 3-5 kişi dışında? 8)

Benim teşhisim cep telefonu ya da web kamerasıyla çekilmiş oldukları yönünde. Ya da kompakt bir dijital makineyle çekip ISO'yu köklemişler direkt. Tabi sonra üzerinde oynama yapıp kadrodan birisi elini havada sallayarak "ver kontrastı ver kontastı  :dans:" diyerek tempo tutmak eşliğinde fotoğraflardaki renkleri patlatmış olabilirler. Mesela ikinci fotoğrafta Serpil ablanın taşıdığı renkler patlamış bol bol.

Böyle bir şeyler işte. Gel biz I Wanna Rock çalışalım bir ara :D
Misafir
Bana üzerlerinde sponge efekti varmış gibi geldi.
ofcmofcm
Üye
Üzerlerinde bir ton efekt var aslında. Planladığımdan çok küçük olunca efektler bir garip oldu haliyle. Üşendim düzeltmeye =)
Misafir
ofcm dedi:

Üzerlerinde bir ton efekt var aslında. Planladığımdan çok küçük olunca efektler bir garip oldu haliyle. Üşendim düzeltmeye =)

Bazılarında dikkatli bakınca görünüyor efekt kullanıldığı ama renk uyumsuzluğu da olan bi kaç tanesi küçülünce direk bahsettiğimiz hale gelmiş:)
Shadow
Üye
Biz müşteriyiz anlamayız tembel mod istemeyiz  ;D pankart açıcaz o kim abi elinde meşeyle gelen sinan abi mi (direk kaçar)
discussioncontroller