Hunter The Vigil - Başlangıç Rehberi
Night EagleNight Eagle
Üye
Forum yine teknik azizliğini gösterdi. Şayet duyurular sayfası tamamen ebediyete karışmış ise, yeni bir konu açmaktan başka çaremiz yok.

Zamanında söyledik Snitz Forums 2000 kullanın diye.

Not: Edit için teşekkürler Çağlayan, başlığın uçmasının verdiği sinirle ne yazdığıma dikkat etmemişim.
Çağlayan
Üye
Night kızma, sonuçta Smurf elinden geleni yapıyor forum konusunda ve forumun bugları ne yazık ki düzeltilemiyor. Berkant'ın elinden gelenin en iyisini yaptığına da hem şahit hem de kefilim. O yüzden "keşke" ile başlayan cümleler kullanmamalı. Neyse ki giden başlık çok da önemli bilgiler taşımıyordu, diğer başlıkları da kopyalayıp yapıştırırız, yedekleriz bi kenara. Şimdilik elimizden gelen bu. :(
a_smurfa_smurf
Üye
Valla database'den uçmuş direk, anlam veremedim. Moderasyon log'unda bile yok.

Ayrıca Snitz forum kurmak için önce sunucunun ASP desteklemesi gerekir. Ayrıca Snitz forum Joomla ile çalışamaz çünkü Joomla PHP kullanıyor.

Night EagleNight Eagle
Üye
Anlıyorum Berkant, suç senin demiyorum elbette. Ancak forumun sorunları gittikçe ciddileşmeye başladı, yakında önemli topic'ler uçmaya başladığında çok geç olabilir.

Ayrıca Fool Arcana'nın da Vampire oyununda açılmayan sayfalar ve uçan mesajlar mevcut. Bu sorunlara bir çözüm bulmanızı bekliyoruz.
Fool Arcana
Üye

Anlıyorum Berkant, suç senin demiyorum elbette. Ancak forumun sorunları gittikçe ciddileşmeye başladı, yakında önemli topic'ler uçmaya başladığında çok geç olabilir.

Ayrıca Fool Arcana'nın da Vampire oyununda açılmayan sayfalar ve uçan mesajlar mevcut. Bu sorunlara bir çözüm bulmanızı bekliyoruz.

Sorma ya, çıldırtıcıydı oyunu başlatırken, hala oluyor bunlar.

Berkant elinden geleni yapıyor fakat bir takım şeyler sanırım güncellemeyle alakalıymış yeni versiyon çıkmamış falan etc.

Night EagleNight Eagle
Üye
İlk sayfaya oyun kuralları eklendi, oyuncuların göz atmasını tavsiye ederim.
discussioncontroller