Bleach FRP - Sınıflar, Prestij Sınıfları ve Büyüler
YojimboYojimbo
Mod
!!!!-GÜNCELLEME-!!!!!

Gotei 13 Bonuslarından 2. bölüğe ait "+1 reflex"in yerini "İmproved Reflex" feat'i almıştır.

YojimboYojimbo
Mod
GÜNCELLEME

-İlk sayfada Quincy ve Shinigami ana sınıflarının tablolarının eklendiğini görebilirsiniz. LÜTFE KARAKTERLERİNİZİ BU TABLOLARA GÖRE DÜZENLEYİNİZ)

ANA ve PRESTİJ SINIFLARI HAKKINDA

Arkadaşlar; ana sınıfınızda (Quincy, Shinigami) level alırken kendinize bu sınıfların tablolarını baz alırsınız ve karakterinizi bu kıstaslara göre geliştirirsiniz. Lakin seviyeniz bir prestij sınıf geliştirmek için yeterli seviyeye ulaştıysa (ve mevzu bahis prestij sınıfın ön gereksinimlerini karşılayabiliyorsanız), isterseniz seçtiğiniz bir prestij sınıf ile oyuna devam edebilirsiniz. Bu durumda, ana karakterinizin seviyesi, prestij sınıfı seçtiğiniz anda donar ve daha sonra alacağınız level'lar prestij sınıfınızın olduğu tabloya göre şekillenir. Kısacası iki sınıfı aynı anda geliştiremezsiniz. İsterseniz prestij sınıf seçmeyerek, ana sınıfınızı geliştirmeniz de mümkün elbette. Size kalmış kısacası.

Kidou büyüleri ve Gümüş Tüp Teknikleri ise burada birer istisna oluyor. Yani karkateriniz main ya da prestij kasıyor olsun fark etmeksizin, ön gereksinimleri karşıladığınız müddetçe bu büyüleri öğrenip kullanabilirsiniz.

YojimboYojimbo
Mod
6-) SHINIGAMI HEALER

Ön Gereksinimler:     
   Spell: Shinigami Heal (rank 2)
   Skill: Heal (rank 5)
   Feat: Augment Healing


[img width=300 height=423]http://th09.deviantart.net/fs29/300W/f/2008/056/a/8/Retsu_Unohana___Bleach___by_CrazyCowCo.jpg[/img]

[img width=564 height=212]http://img142.imageshack.us/img142/1687/healerprestijclass.jpg[/img]

Cure Blindness and Deafness (2. sınıf büyü): Healer kendisi ve takım arkadaşları üzerindeki kör/sağır edici etkili büyüleri kaldırabilir.

Remove Paralysis (3. seviye): Healer felç halindeki takım arkadaşlarını tedavi edebilir.

Remove Fear (3. seviye büyü): Healer “fear” tabanlı, moral kırıcı büyülerin etkisini yok edebilir.

Cure Disease and Curse (2. seviye büyü): Healer lanetlenmiş ve hastalanmış takım arkadaşlarını tedavi edebilir.

Improved Shinigami Heal: Healer  “Shinigami Heal” büyüsüne +2 wisdom bonusu alır.

Remove Poision (3. seviye büyü) : Healer kendisi ve takım arkadaşlarının üzerlerindeki zehirleri temizleyebilir. (Bu yetenek savaş esnasında kullanılamaz.)

Slow Poision (1. seviye büyü): Healer kendi ve takım arkadaşları üzerindeki zehirin akışını 1 dk boyunca yavaşlatabilir.

Healer Expert: İyileştirme büyülerinin DC atışlarında +2 bonus alır.

Healing Circle (5. seviye büyü): Healer 5 metre etrafında bir reiatsu alanı yaratarak shinigami heal büyüsünü alan etkili olarak kullanabilir. (Günde 1 kere)

(Tüm heal tabanlı yetenekler için key ability, wisdom’dır.)
discussioncontroller