Hangi D&D karakterisiniz?
croctheone
Üye

Croc Malkavianlar WoD un en renkli elemanlarıdır ayrıca deli olduklarına bakmayın malkavların white noise'u onlara inanılmaz bir farkındalık kazandırır. insanın en derin sırlarını bile duyabilirler

zaten diğer insanlara/vampirlere göre deli sayılıyorlar, normalde kendi aralarında gayet zeki ve akıllı bir topluluk, insightları çok kuvvetli dediğin gibi, ama olay caine'in verdiği lanete göre gelişiyor zaten. tam hatırlamıyorum ama clanbookda yazıyordu sanırsam .

onun dışında demek istediğim malkavlara dokundurmak değil niye WoD karakter testi yok, onu da bulsak BL'a benzer şekilde sonrabi başlıkta onları toplasak :D
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
ben de aradım onları çok ya... tekrar bir bakalım var mı...
demlik
Üye

onun dışında demek istediğim malkavlara dokundurmak değil niye WoD karakter testi yok, onu da bulsak BL'a benzer şekilde sonrabi başlıkta onları toplasak :D

Dostum, ben sana WoD karakter testini buraya yazayım?

Havalı ama kaypak mısınız? - Ventrue
Kendinizce akıllı ama herkesçe garip misiniz? - Malkoç
Gaz mısınız? Fenerbahçeli yada Çarşı'lı mısınız? - Brujah
İtalyan mısınız? Aileniz ölü mü? - Giovanni
Çok tipsiz yada ergenlikte misiniz? Sivilceleriniz yanaklarınızda koloniler oluşturuyor mu? - Nosferatu
Tek takılmayı seviyor ama tek başınıza işe yaramıyor musunuz? - Kangren
Harry Potter seviyor musunuz? - Tremere
Şekilli ve sığ mısınız? - Toreador
Varoşların deli çocuğu musunuz? - Sabbath
Assamite mısınız? - Hayır değilsiniz...
Havalı, acımasız, pis, gecenin çocuğu ve biseksüel misiniz? - Lasombra

Bir de nedense (yeni üyeyim) yukarda DA'dan apartma şu "jark" emotikonunu görünce koyayım dedim. :jedi:
Çağlayan
Üye
Tüm vampir ırkları gözümde -8237458 karizma kaybetti şimdi :p
demlik
Üye
Stereotipler tabi bunlar;
"Bir karakter, oyuncusu ne kadar karakterliyse o kadar karakter olur" - William H. Shaesspearenojutsu
okveyay
Üye
Robin Hood çıktım :D

You are a...

Lawful Good Human Thief Ranger

Alignment:
Lawful Good characters are the epitome of all that is just and good. They believe in order and governments that work for the benefit of all, and generally do not mind doing direct work to further their beliefs.

Race:
Humans are the 'average' race. They have the shortest life spans, and because of this, they tend to avoid the racial prejudices that other races are known for. They are also very curious and tend to live 'for the moment'.

Primary Class:
Thieves are the most roguish of the classes. They are sneaky and nimble-fingered, and have skills with traps and locks. While not all use these skills for burglary, that is a common occupation of this class.

Secondary Class:
Rangers are the defenders of nature and the elements. They are in tune with the Earth, and work to keep it safe and healthy.

Detailed Results:

Law & Chaos:
Law ----- X X X X X X X X X X (10)
Neutral - X X X (3)
Chaos --- X X X X X X (6)

Good & Evil:
Good ---- X X X X X X X X X X X (11)
Neutral - X X X X (4)
Evil ---- X X X X (4)

Race:
Human ---- X X X X X X (6)
Half-Elf - X X X X X (5)
Elf ------ X X X X X (5)
Halfling - X X X X X (5)
Dwarf ---- X X (2)
Half-Orc - (-2)
Gnome ---- X X X X (4)

Class:
Fighter - (0)
Ranger -- X X (2)
Paladin - (-2)
Cleric -- (-3)
Mage ---- (-1)
Druid --- (-2)
Thief --- X X X X X X X X (8)
Bard ---- X (1)
Monk ---- (-3)

Kaelin
Üye
Lawful yerine chaotic olsaymış harbiden tam robin hood oluyormuşsun. O değil de test sonucu - nick ilişkisi de göz yaşartacak cinsten. :)
okveyay
Üye
O adalet için paraları alıp başklarına vermiyor mu? Gerçi tam olarak FRP olaylarında yeni olduğumdan Alignment'leri tam olarak bilmiyorum.
Kaelin
Üye
Robin Hood adalet adına zenginden alıp fakire vermiş olabilir, ancak bu adalet tamamen Robin Hood'un kendi adaletidir. Lawful teriminin adalet kavramı ise toplum kabulünden geçmiş, bir otoriteyle desteklenmiş, sistematik bir adalettir. Robin Hood kendi kendi adaletli olabilir, ancak en nihayetinde otoriteye karşı bir suçlu, bir hırsızdır. Kendisinin hareketinin kilit noktası fakire vermesi değil, zenginden çalmasıdır. Zengin, istediği kadar haksız yollardan kazanmış olsun, yine de o malın sahibi statüsündedir otoriteye göre.

Her neyse, bunlar zaten çekiştirilebilecek konular. Bir harekete bu 9 etiketten birini yapıştırmak, etiği kategorize etmektir ki, bu da fanatizme yol açacağından, içinde etik kavramlar bulunduran her türlü rol yapma oyununun zevkini öldürecektir.
Lord Inquisitor bu 9 etiketin sadece bir "foothold" olduğunu savunsa da, ben bu etiketler olmadan oyunun çok daha zevkli bir biçime büründüğünü savunuyorum. (Ya o konuda adama cevap vermedim, geldim burada konuşuyorum. Benim yaptığım da iş değil ha.)
Neldock
Üye
Kaelin dedi:

Lord Inquisitor bu 9 etiketin sadece bir "foothold" olduğunu savunsa da, ben bu etiketler olmadan oyunun çok daha zevkli bir biçime büründüğünü savunuyorum.

Katılıyorum. Çünkü bazen Alignment'a aykırı hareket etmek durumunda kalındığı oluyor.
discussioncontroller