Revan, Exile ve diğerleri
SoddorathSoddorath
Üye

Bastila ve Revan'ın torununun torununun torununun torunu (daha uzatılabilir) Satele.

Exile'a gelince, Revan romanında önemli karakterlerden biri olacakmış, onun hikayesi romanda sonlanacak büyük ihtimalle. Exile ve diğer KotOR karakterlerinin (belki Revan hariç) TOR hikayesinde önemli bir yer olacağını sanmıyorum. TOR ve KotOR'un birleştiği nokta Revan ve Exile'ın İmparatorluk'u 300 yıl geciktirmiş olmaları. O olay da romanda anlatılacak zaten.

Evet Revan ve Bastila'dan geldiği malum da, onlardan sonraki gelenler bu işi nasıl becerdi? Böyle güçlü Force duyarlılığı olan bir neslin çocukları büyük ihtimalle Jedi olarak yetiştirilmişlerdir. Lakin Jedi düzeni böyle bağlılıklara nasıl izin verdi? Onlar da Yavin Savaşı sonrası kurulan Jedi düzeni gibi evliliklere izin veriyor olamaz herhalde. Öyleyse birkaç kuşak gizliden gizliye yürütmüş olabiilr bu işleri. Olm burdan feci hikaye çıkar.

Exile için üzüldüm açıkçası. Gerçi Exile'ın hikayesi Revan'a kıyasla daha kişisel meselelerle dolu. Hayatı kendini anlamaya çalışmakla, kaçmakla, sürekli sorular aramakla geçiyor. Ha tüm galaksiyi etkileyecek olaylara imza atıyor ama Exile'ı anlatmak demek -bizim bildiğimiz anlamda, Obsidian anlayışıyla- hikayeyi derinleştirmek demek ki TOR'dan tabi fazlasını bekleyemeyiz. Şu kitap bünyeye iyi gelecek abi.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
Exile saçma sapan bir şekilde ölmüş...
CoraxCorax
Üye

Exile awesome bir şekilde ölmüş...

fix'd
SoddorathSoddorath
Üye
Kitabı mı okudun emmi? Nasıl?
Üye

Exile awesome bir şekilde ölmüş...

fix'd

nesi awesome ki abi, harcamış adamı drew

hala adam diyorum gerçi ama kadın aslında

üste :evet, e book olarak. normal bi kitap bence.
Üye
Kitabı okumaya üşeniyorsan, ki bence normaldir =D, şu adam eğlenceli bi şekilde anlatmış

http://social.bioware.com/forum/1/topic/13/index/8721252/3#8725590
phdphd
Üye

nesi awesome ki abi, harcamış adamı drew

Sanırım orada BioWare'in her şeyi gereksiz yere "awesome" yapma çabasına şey yapmış Corax.

discussioncontroller