Golden Sun Ds'ye geliyor.
sawwormsawworm
Üye
Sadece Gameboy Advance değil oyun dünyasının en önemli RPG oyunlarından olan Golden Sun serisi uzun yıllar sessizliğini korumuştu.

Daha önce Nintendo Wii için geleceği dedikoduları çıkan ancak geçtiğimiz sene E3 şovunda da hiç bir haber alınamayan seriden başta Nintendo fanları artık ümidini kesmeye başlamışken nihayet Nintendo duyuruyu yaptı.

Golden Sun, DS platformunda yeniden ışıldayacak.

Video için ; Tıklayınız

-Alıntıdır-
Vaizard
Üye
DS'e istenen oyunlar arasındaydı Golden Sun, gelmesi iyi oldu. Ben de ilk oyun var GBA'da ama bir türlü bitiremedim. Hep ara verdim oyuna, sonra aylar sonra yeniden başlayacakken bütün konu bütünlüğünü kaçırdığımı fark ettim. Tabi doğal olarak yeniden başladım. Bir kaç kere oldu bu hatta. 2. oyunu ise bulsam alacağım ama bulamıyorum. :/
HazeHaze
Üye
İki Golden Sun'ı da bitirdim, emülatör falan da olsa. Hastasıyım, GBA'da favorilerim desem yeridir. DS'e gelmesi çok sevindirici. :)
nanDEMONai
Üye
Haydaaa!
DSi'ı sattığım an duyrulur zaten, hemen! beklese kabahat!
{Emo Mode} -Life Sux plz-
sawwormsawworm
Üye
Bu ay sonunda geliyormuş beklenen oyunumuz, hikayenin nasıl bağlanıcağı ve stylus'un ne gibi harikalar yaratacağını merak ediyorum, Psy güçleri bizimle olsun.
sawwormsawworm
Üye
Oyun 29 Kasım'da Ds'ye geliyor, sonunda çıkış tarihini verdiler ._."
sawwormsawworm
Üye
Oyun umduğumdan da güzel olmuş, hikaye mis gibi oturmuş, hatta önceki 2 oyunu kaçırmışlar için de hikayeyi anlatıyorlar, olmadı oyun boyunca kitaplık raflarında önceki Hero'larımızın hikayelerini anlatan çizgifilm tarzında kitaplar da mevcut, serinin eski sistemine sadık kalınmış, hiç yabancılık çekmedim :3
discussioncontroller