Werewolf: the Apocalypse - Civil War
Gabriel Archangel
Üye
[center][img width=666 height=300]http://img199.imageshack.us/img199/9747/metro2.png[/img][/center]

Malum forum şenlendi; bir çok güzel World of Darkness oyunu açıldı, bende kıskandım. Kurtadamlar olmadan olmaz dedim ve bu oyunu açmaya niyetlendim...

W:tA'nın bazı kitaplarını harmanlayarak New York'ta geçen, Kurtların; Wyrm'a karşı İnsanları ve Dünya'yı koruma çabasının bir bölümünü yansıtan bir oyun... Ama mücadelenin yeni bir yüzü de ortaya çıkıyor...

Oyunda diğer WoD oyunlarındaki gibi Storytelling sistemi uygulanacak. "Ben katılmak isterim!", "Benim önerim var!", "Ya ben şunu merak ettim!" diyenleri bu başlığa alayım. Oyun muhtemelen en erken, yaz okulu kayıtları vs vs vs derken 1 Temmuz'da başlayacak, ama bu benim daha önce de başlatmayacağım anlamına gelmez...

1- Adramelech
2- Roselyn
3- Dharkan
4- oyunsever94
5- Calengil

AdramelechAdramelech
Üye
Hele bi kitapları okumayı bitiriyim dikilicem hemen başına bu oyunun. Süper olucak süper..
Roselyn
Üye
Beni de say ama, bana anlatcaksın kardeşim yoksa oynamam =D
hem kurtadam güzeldir bayılırım oh <3
sophia
Üye
Bir adet de Mage: The Ascension bekliyoruz. =) (Ben değil de bekleyen vardır belki, "Kafadan bir oyuncu Sophia" diyip de açmasın kimse konu. =P)
Roselyn
Üye
o da açılsın ona da girerim ben.
ha ne kadar aktif olabileceğim o da merak konusu.
sora wraith, demon falan da gelir herhalde sırayla xD
AdramelechAdramelech
Üye
sophia dedi:

Bir adet de Mage: The Ascension bekliyoruz. =) (Ben değil de bekleyen vardır belki, "Kafadan bir oyuncu Sophia" diyip de açmasın kimse konu. =P)

Evet bu eksik kadlı bunuda bekliyorum. Buda olursa ogz'yi WoD forumuna dönüştürme çabalarımız tohumlarını vermeye başlar gibi geliyor..
Gabriel Archangel
Üye
Mage, Wraith, Mummy, Demon... Evet dört cengâver daha beklenmekte...
Night EagleNight Eagle
Üye
Listeyi doldurmak epey zor. OldWOD'dan iki, NewWOD'dan bir tane oyunumuz var şimdi. Aslında bir ara Changeling: The Dreaming Changeling: The Lost oynamak istiyorum forum ortamında, harika olur gibi geliyor..
Fool Arcana
Üye
Promethean : The Created var daha.
Çağlayan
Üye

Changeling: The Dreaming

Oy oy çok merak ediyorum ben o oyunu *_*

Bi de sıradan kurtadam açayım ben de, tam olsun :P Aslında şaka maka Elessar'la benim Saw oyunumuz vardı, tam sırası gibi.
Fool Arcana
Üye
Oyungezer WoD buluşması mı yapılsa ne.
discussioncontroller