Werewolf: the Apocalypse - Civil War
SweetNightmare
Üye

Abi ben mavi kurtadam olup yunois gezegeninden gelicem.(Tamam şakaydı unutun bunu.)Benide yaz tufan.Oyun güzel gözüküyor.

Abi 1892473918237912371923821983 FRP'de olmak zor değil mi ya? Nasıl hepsini okuyup hepsine hakkını vererek yazıyosun?
Calengil
Üye
Eski bir kulağı kesik'e yer var mı?  :D
Gabriel Archangel
Üye
Bunu... Bu yeni olanı alın buradan!  :rofl:
croctheone
Üye
herkes tüm raceleri yazmış da asıl olan bir tanesini unutmuş hoş Mert'in oyununda gayet varlar aslında ama tema olarak direk yok.

sadece World of Darkness... bildiğiniz "insan" hatta Human the What a Pity oh what a pity this kind of destiny what a pity oyy :D
Night EagleNight Eagle
Üye

herkes tüm raceleri yazmış da asıl olan bir tanesini unutmuş hoş Mert'in oyununda gayet varlar aslında ama tema olarak direk yok.

sadece World of Darkness... bildiğiniz "insan" hatta Human the What a Pity oh what a pity this kind of destiny what a pity oyy :D

Hunter'da oyuncuların çoğu senaryoya insan olarak başlayacağına göre, bahsettiğin eksik de kapatılmış oluyor sanırım. =)
croctheone
Üye
hee öyle walla yok embrace, yok first change, yok awakening, yok direk ölüm fln olmadı ghoul oluyon, adam gibi hür doğdum hür yaşarım diye etliye sütlüye bulaşmayacak adam yok illa denk gelio
Night EagleNight Eagle
Üye
Aslında foruma bir tane Innocents oyunu açmak lazım. 9 yaşında bir çocuk aklıyla görmek lazım bir de World of Darkness'ı.

[img width=250 height=325]http://paizo.com/image/product/catalog/WWP/WWP55004_500.jpeg[/img]
Fool Arcana
Üye
Ama şöyle birşey var ben insan olarak ilerleyebilme hakkını tanıyorum oyuncuya. İnsan olarak başlayıp hala insan olarak devam eden karakterler var oyunda. Mesela bir gazetecimiz var hiçbir özel gücü olmayan basit bir gazeteci. Pek çok daha karakter var oyun tam olarak başlamadığı için farkedilmemiş olabilir bu, herkes vampir olamayacak oyunda zaten bende sevmiyorum o olayı.
Night EagleNight Eagle
Üye
Evet, bu durumda Vampire oyununda ölümlüler de mevcut. Ben insan olarak başlayan karakterlerin de bir şekilde Ghoul olacağını veyahut Embrace edileceğini sanmıştım zira.
Fool Arcana
Üye
Şimdi şöyle birşey var kimi insan karakterlerin yanında bir * işareti var, bu senaryo ilerledikçe oyuncu isterse plot twistlerde "bir takım" değişimler geçirebiliyor.

Oyun içinde şu anda sadece Kurtulan-sama'nın karakteri öldüğü için embrace edilerek kurtuldu bu durumdan.

Night senin dediğin olay atmosferi çok baltalayan birşey kanımca bu yüzden Hunter'ı çok merak ediyorum ben ortada bir "Hayatta kalma" olayı olacak çünkü.
discussioncontroller