Tibia
EarthquakeR92
Üye
peki lag olayı ile grafikler noldu, ben oynarken(geçen yaz) ikisi de kötüydü...
haşırt_the_bilekbord
Üye
Klan tarzı bir şey kuruluyorsa OGZ klanı kuralım ben de oyuna başlarım!
htasan
Üye
Lag olayı şu an olması gerekenden biraz fazla, o da henüz yeni update geldiği için. Yoksa gayet iyi. Grafikler aynı, Tibia style. :P

Klan kuruluyor ama premium üyeler tarafından. :) Başlamak isteyen çok olursa yepyeni bir dünyada yepyeni bir karakter açıp başlayabilirim. Sizler için. xD
Xadeas
Üye
Bende bende.
LastLost
Üye
Ben oynadım biraz önce, karakterin yürümesi kötü, müzik yok, karman çorman bişi. Azura server'ına girdim. Nickim "Last Lost"
htasan
Üye
Tibia karman çorman değil. :D Aksine çok basittir. Bak beraber başlarsak göreceksin. Xado, Azura ve Fortera dışında server bul, söyle, başlayalım hadi. :)
Betrayal
Üye
Cidden şöyle bir klan kurma hareketi başlatırsanız, benim gibi uzun süredir uykuya yatmış olan eski Tibia'cılar harekete geçebilir.
Şimdi canım çekti Tibia'yı, Tibişka derdim ben O'na. :(
RaideN
Üye
Aslında oynamak istiyorum ama grafiklere tahammül edemiyorum :( Bir de premium olayları varmış sanırım o.o
XFire1994
Üye
Bir şey sorucam premium oyun dengesini bozucak seviyede mi?
2Rule
Üye
oyunu cep telefonundan oyanayan var mı? çünkü lise 2'deyken (3 sene öncesine tekabül ediyÖr) arkadaşla telefondan çok oynardık. onda 6600 vardı bende n-gage qd. hatta 3-4 kişinin karakterini çalmıştı arkadaş "tibiadmin" nicki adı altında aldığı bi karakterle milleti kandırıp "bana şifreni ver, sana "dragon slayer"(isminden emin diilim ama oyunun en iyi silahıydı) veriyim" diye oyunun 2., 3. ve 5. en yüksek level karakterlerini çalmıştı.

aahhh ahh. güzel günlerdi :)
discussioncontroller