Tibia
htasan
Üye
Hangi şehirde olduğun pek önemli değil, hele ki knight'san. Free üyelerin gidebileceği 5 tane şehir var oyunda, onlara da gemiyle gidemiyorlar. Taban tepmen lazım yani. Sen çok derinlere girmediğin sürece ortalığı keşfet, kendine bir av yeri bul, belli level'a kadar avlan, sıkılınca başka yerler keşfet. Sanırım söylediğin şehir Venore, eğek level'ın düşükse eline bir machate alıp (otları kesmek için) bataklıkta rotworm ve orc avına çıkmanı tavsiye ederim. Sonra başka yerlere açılırsın. http://www.tibianews.net/worldmap.asp adresinde güncel olmayan bir harita var, ama sen zaten yalnızca Mainland'de gezebileceğin için sana yardımcı olur. Buradan bakarak istediğin free şehrine gidebilirsin.

Bu arada oyunun sitesinde Winter Update için teaser serileri başladı. Şimdiye kadar 2 tane yayınladılar. İlki yeni bir şehri, ikincisi ise yeni party özelliklerini, buff ve büyüleri müjdeliyor.
Betrayal
Üye
Oyunu hala oynayanlar var mı? Ben tekrar başladım, Fortera'dayım şu an. Rook'ta güvenli güvenli takılıyorum, para biriktirmek için. : ) Oynayan varsa beraber takılabiliriz.
Xadeas
Üye
Forterada başladım tekrar geri döndüm :d
Woltaren
Üye
yazılanları okuyup bende gaza geldim fortera da oynuyorum su an. hala oynayan var mı? bana oyun içindende ulaşabilirsiniz. nick'im Woltaren
Xadeas
Üye
Bırakalı çok oluyor. Oyundaki tüm eşyalarımı depot'da dağıttım millete ve bıraktım oyunu... Ama güzeldi be.. :)
htasan
Üye
Yepyeni bi server diyorum, yeniden başlayabilirim diyorum... :)
Woltaren
Üye
walla ben forteradayım hatta diger serverdaki bi char'ımı da forteraya gecirdim oynayacak biri olursa haberim olsun takılırız :D
Woltaren
Üye
http://www.cafepress.com/cipsoft/3104988 bu linki de vermeden duramadım. sadece tibiacıların anlayabileceği o guzel ingilizceyi t-shirt'lere yansıtmışlar :)  forteraya gelin de bi guild kuralım artık. çok gaza geldim şu an XD
Xadeas
Üye
Forterada oynanmaz artık bırakın bu Fortera ayaklarını... Ciddiyim :/ Yeni server falan deseniz neyse de, Forteranın artık "dıt"ı çıktı yani.
Woltaren
Üye
Başka bi serverda oynamanın ne farkı var ki? Sonuçta diğer serverda da kimseyi tanıyo olmıcaksın. Forterada da yeni character acıcagın icin kimse seni, sende onları tanımıyo olcaksın. Ha peki ben niye fortera da ısrarcıyım onu da soyliyim; daha gecen gun 40 tl verip karakterimi fortera'ya gecirdim. Simdi herkes baska bi server da baslarsa kalbime inme iner :)...
discussioncontroller