Cthulhu Mitosu ve H.P Lovecraft
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Dost Kitabevi'nin baskıları bulunmuyor. Zaten Alfa ve Dost'un çevirileri aynı.
JejunumJejunum
Üye
Vaktiyle iyi ki dost kitabevinin baskılarını almışım. 3 cilt derli toplu. Diğer hiçbir yayınevi 5 ciltten aşağısını basmadı.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Alfa hepsini bastı. 7 kitap.
JejunumJejunum
Üye
İşte onu diyorum ben de. Hep en az 5 cilt falan basıyorlar. İthaki de basmaya başladı. O da bir 4-5 cilt olmuştur.
CoraxCorax
Üye
dost kitabevi masterrace

Beğenenler: Jejunum

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Dost'un bastıklarını zamanında bayağı aramıştım. Bulduklarımda pahalıydı. Alfa'da iyi bir yayın evi ama kitapları küçük basıyorlar. Neyse, zaten çevirileri aynı.
SamsonSamson
Üye

Dost'un bastıklarını zamanında bayağı aramıştım. Bulduklarımda pahalıydı. Alfa'da iyi bir yayın evi ama kitapları küçük basıyorlar. Neyse, zaten çevirileri aynı.

Dost'un yayınları sadece Bulduklarımda mı pahalı? Neresi orası? Başka yerlere baktın mı ucuzu vardır belki. Ayrıca sadece Alfa'da iyi bir yayın olduğunu düşünmüyorum, Bulduklarımda da olsa, Alfa'da da olsa, sonuçta aynı kitabevi basmıyor kitapları, nerede satıldığının ne önemi var?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ebene sor
SamsonSamson
Üye

Ebene sor

Ayıp değil mi hojam? Senin gibi 40ına merdiven dayamış bi çizgiroman gurusuna yakışan laflar mı bunlar? Yazdığın şeye samimi şekilde cevap verdim, -de ekini ayırmamayı öğrenmişsindir bu yaşa kadar diye de bitişik yazma gibi bi yanlışı yapmana ihtimal vermedim.

Yaptıysak bir yanlış, affına sığınırım o zaman amcacım...
salih32salih32
Üye
-de eki ayrılmaz yalnız

Spoiler:
rekT
discussioncontroller