LotRO geliyor mu? Aral' la Codemasters anlaşdı.
Zeberdeen
Üye
  Evet arkadaşlar sitemizde de haberi olduğu gibi anlaşılmış. LotRO Türkiye' ye geliyormu bitiyor mu bu çile? Oyuncu sayısını acaba nasıl etkileyecek?
TheodrienTheodrien
Mod
İnşallah getirirler. Tanıtımı için elimizden gelen herşeyi yapmaya çalışıyoruz zaten biz oyuncular olarak.
Zeberdeen
Üye
  Theodrien site açıldığından beri ne kadar uğraş verdiğinize şahit oldum. Şimdi işimiz çok daha kolaylaşdı. Bir o kadar da zorlaşdı.( Bkz. yeni çıkacak çıkan oyunlar.) Ama bir LotR' manyağını ne durdurabilir ki?
SpiN13
Üye
Bence oyuncu sayısı bir hayli artacaktır ne olursa olsun. Mesela, biz arkadaşlarla 3 senedir Guild Wars oynamaktayız, ama GW'yi Türkiyeye daha 7-8 ay önce getirdiler, bir anda bir çok yeni insan alıp oynamaya başladı merak edip. Sadece D&R'a gidip de oyunu görüp alıp başlayan birçok insan olacaktır eminim :)
Silverlex
Üye
SpiN13 dedi:

...Sadece D&R'a gidip de oyunu görüp alıp başlayan birçok insan olacaktır eminim :)

Bende bu şekilde düşünüyorum ama ne kadar ilgi göreceğini kestirememiştim. GW tecrübelerine göre LotRO da ilgi görmesi lazım. Theo'nun sitesi sayesinde sadece yurtiçinde satışı olmadığından dolayı oyunu oynayamayan birçok kişi ile tanıştım.
Bekleyip göreceğiz :)
TheodrienTheodrien
Mod
Silverlex dedi:

...Theo'nun sitesi sayesinde...

Theo'nun sitesi nedir yahu? O site herkesin. Bir daha duymayayım böyle birşey :)
Misafir
Gelsin de alayım, hemen!
Misafir
Aa, güzel haber gerçekten.Türkiye'de raflarda görmek istediğim oyun. :)
Halife
Üye
Theodrien aral'ı spamla aynı anda telefondan, mailden ve firma kapısından :D başarılar dilerim. Ayrıca aktif bir firmanın temsilciliği alması güzel.
lotro_tr_31
Üye
inş. yakın zaman da gelir çünkü malum yazda geldi okullar bitiyo sınavlar bitiyo boş vakitler artıyo buda büyük bi oyuncu kitlesi demek. Hadi Aral getir şu oyunu biran önce!
TheodrienTheodrien
Mod
Halife dedi:

Theodrien aral'ı spamla aynı anda telefondan, mailden ve firma kapısından :D başarılar dilerim. Ayrıca aktif bir firmanın temsilciliği alması güzel.

Şu anda şehir dışındayım, evimde değilim. Ama evime döndüğüm zaman ben biliyorum Aral'a yapacağımı :P Spam postalardan ve sürekli çalan telefonlardan bıkıp, getirecekler en sonunda :)
discussioncontroller