LotRO geliyor mu? Aral' la Codemasters anlaşdı.
Dan DirikDan Dirik
Üye
Peki Mines of Moria'yı da tek başına getirdiler mi/getirirler mi? Bir de ta geçen sene bu tarihlerde dondurduğum account yerinde duruyor mudur acaba? :P
Spirit
Üye
Hayır getirmediler Sadece bu versiyonu getirdiler. Duruyordur hesabın. Devasa online oyunlarda hesap silinmesi diye bir şey yoktur. Sen aksini belirtmedikçe hesabın aynen kalır. Ödeme yapmazsan dondurulur ama silinmez. Silinirse eğer sana mail gelir. Mail gelmediyse silinmemiştir.
TheodrienTheodrien
Mod
Diğer paketleri ileride getirebileceklerini söylüyorlar. Bu paketin satış rakamlarına göre değerlendirme yapılacakmış. Eğer talep olursa, diğer paketler de gelecek.
Dan DirikDan Dirik
Üye
Hmm, teşekkür ederim. E alın bari, adamlar zaten satmaz dire korkup getirmemişlerdi, MoM'u da dışarıdan almak zorunda kalmayayım :P WoW'un da artık ölesiye sıkacağını tahmin ettiğim kışa süper giderdi.
Spirit
Üye
Onlar her oyuna aynı şeyi söylüyorlar. Diğer paketler dediğin sadece asıl oyun ve eklentisi. İkisini beraber getirdiler zaten bir daha ayrı ayrı getireceklerini hiç sanmam. E oyunla beraber gelmediğine göre, bundan sonra özel versiyonları da getirmeyeceklerine göre sadece bu versiyonla yollarına devam edecekler.
Eaststreetz
Üye
Arkadaşlar acaba Bimeks veya Teknosa veya Electro World gibi yerlerde var mıdır LOTRO?

Bilgisi olan var mı?
TheodrienTheodrien
Mod
Yakın zamanda uğramadığım için oralara bilmiyorum. İnternetten baktığımda yok gözüküyor tabi.
l3v3n1l3v3n1
Üye


Arkadaşlar acaba Bimeks veya Teknosa veya Electro World gibi yerlerde var mıdır LOTRO?

Bilgisi olan var mı?

D&R'ın sitesine bakarken Complete edition'u görmüşrüm.D&R'a bir bak istersen.
discussioncontroller