Bu Ayın Oyun Yağmuruyla Aranız Nasıl?
RaideN
Üye
Cod4:Yaklaşık 35 saat oynadım,yavaş yavaş sıkmaya başlıyacak gibi ama şuan güzel.
Poject Torque:50 saat kadar oynadıktan sonra sıkıldım.
Drift City:10dk oynayıp sildim ;D xD
Nine Dragons:Premium sistemi gelince soğudum.
BMW M3 Challange: Tek pist,tek araba,tahmin ettiniz nolduğunu...

Bunlar benim için güncel olduğu için yazdım :) Tahmin ettiğiniz gibi oyun yağmuru karşısında şemsiyemi açıp (maalesef) etklienmiyorum.
Ayhan1718
Üye
Açıkçası hoşuma giden oyunları oynuyorum bu aralar pro srteet demo :D
Misafir
Pro Street kötü ya :S Sarmadı beni.
Misafir
Sistem yetmiyo pro street açılmadı ama obscure oynuyoruz tırsa tırsa değişik geldi:)
Dark Templar
Üye
ben hala vicdanımı rahat tutmak için oyun oynamıyom diyorum ama ne kadar aptalım oyun oynamıyorum ama msn'de forumda deli danalar gibi dolaşıyorum ühü ne salak biriyim ben ya
Misafir
Alakasız olmuş biraz askogok... Yani "Açıktım ama tuvalete gidiyorum onun yerine" dermiş gibi olmuş :D
Misafir
MrClown dedi:

Alakasız olmuş biraz askogok... Yani "Açıktım ama tuvalete gidiyorum onun yerine" dermiş gibi olmuş :D

Üstüme gelme abi zaten yaram var... Bioshock bile oynayamadım ben daha herkes crysis diye inlerken ben sekerci dükkanına bakan çocuk gibi böle bakıyorum . Yani konuşmıyım dedim deştin yine yaramı:(
zeg392
Üye
call of duty 4singel bitti şidi en zorda oynamaya çalışıyorum multiye takıldım uzun bir sürede devam edicek gibi çok sardı çünkü crysis yarısındayım cod4 fırsat bulursam oynuyorum zamanımı bu oyunla alıyor başka oyun oynamıyorum şuanda gözüm cod4 başka birşey görmüyor.  :aşk2: ;D
Misafir
Köyümün yağmurlarında oynamak istiyorum hepsini, sakin kafa, temiz hava...

PotterPotter
Üye
online TFT den Dota atıyorum
arada Cs 1.6
msn i kapattığım zmanda episode 2 (açık olduğunda oyun açılmıo bile :D)
hımm bide kaamaktan sıkıldığım için oynamadığım silkroad var..1 lvl atlayıp 1 ay oynamıyorum sonra bi lvl daha --kısır döngü
discussioncontroller