Bu Ayın Oyun Yağmuruyla Aranız Nasıl?
BlasT
Üye
Hepsine uzaktan bakıyorum :) hiçbirini oynamak nasip olmadı desem? :( ühühühü
Ghost hunter
Üye
ATI READON 9200 PRO AGP üühühühühühü.
VivaRevolucion
Üye
Oyunları sıraya koyup sindire sindire oynama isteğimden dolayı nasıl yetişeceğim diye üzülüyorum bu yağmura. Ama bir DVO oynamamak gibi bir avantajım var ve bu avantajı iyi kullanacağım. ;D
Önümüzdeki oyunlara bakacağız artık..
cemq
Üye
sınavlar yüzünden ben de pek oynayamıyorum açıkcası. şu sıralar sadece crysis'e odaklanmış durumdayım ve oyun harika gidiyor. bitince de cod4'ü oynamak istiyorum en çok. ondan sonra işte diğerleri... yavaş yavaş.. :<
Misafir
COD'u oyna diğerlerini salla. 4. olcak iki bölüm kaldı sona :D
GoLGe
Üye
Öss yüzünden hiçbirini oynayamıyorum. Geçen gün Crysis'in demosunu kurdum, dedim bakalım nası oyun olmuş. Oyunu 5 dk oynadım. Sonra baktım manyak bi oyun yapmış adamlar biraz daha oynarsam kendimi kaptırıcam gidip alcam oyunu, bende kapattım oyunu, sildim. CoD4 oynamayı çok istiyorum ama össden sonra inşallah.
Memo
Üye
Arkadaslar Pc oyunculugundan emekli olali 7 ay oluyor (siyah inciye kavusma tarihinden itibaren) ve bukadar uzun aradan sonra ilk defa pc de boyle kaliteli oyun yagmuru goruyorum pc oyuncusu arkadaslar icin sevindim tabii ps3 cephesinde de isler rayina oturmaya basliyor bu ay COD4 Uncharted ve Ut3 ilac gibi olacaklar Cod4 ve uncharted a haftaya insallah kavusucam ama Ut3 icin biraz beklicem kisacasi bol oyunlu gunler icindeyiz supeer
NitroNitro
Üye
CoD 2 Multiplayer - haha siz yeniliğe kurban gitmişiniz ben nostalji takılıyorum
Dreamfall - Yükledikten sonraki 3 gün full oynadım sonra bıraktım.Hakkaten bir ara bitireyim şunu yahu
Pes 6 - Master lig kalmış bak CoDdan fırsat yok.
Total War 2 - Anam en son haçlı seferine gidiyodum bak onuda unutmuşum.

Bizimde iki sene önce bilgisayarımız son modelken son çıkan oyunların hepsini oynarduk. Ühühü ağlayacağım yahu :(
Darkeyes
Üye
World Of Warcraft hastası Olarak İnanılmaz bir Güçle WOW'a Quit dedikten sonra CRYSİS ve COD 4 ü bitirdim :D sıra gears of war 'da oda bir haftaya kadar biter (: ben sindire sindire oynama taraftarlarındanım Çarşamba Günü Sapphire HD3850 alıyorum Oda geldimi elveda WOW .... İnş elim kaymaz icona da gene Raidlerde perişan olmam :D
fes_basina
Üye
Call of Duty 4 Single Player'ı bitirdim, MP fazla takılmıyorum.
Crysis'e yarın başlayacağım Allah kısmet ederse.
Bioshock bitmişti çoktan.
PES 2008 oynuyorum günde 2-3 maç olmak üzere...
He, bir de kuzende haftada 2 gün falan Assassin's Creed oynuyorum X360'da.
discussioncontroller