İstanbul ve İstanbullu
acdervisacdervis
Mod
Yanlış hatırlamıyorsam şöyleydi: https://maps.google.com/maps/ms?msid=214532466180873824042.0004e1ceed31294ef8a5b&msa=0&ll=41.01751,28.984664&spn=0.002979,0.005193 (fotolar eski)

Tabi parayı manzaraya verdiğinden çay 2TL mi ne.
LovermanLoverman
Üye
Oraya gece gidersen böbreği bırakırsın gibi. Millet uyuyor oralarda.
acdervisacdervis
Mod
Meh. Arabayla gitmiştik, yan taraf inşaattı. Çalışanlar dışında kimsecikler yoktu. Sabah 2-3 falandı.

Acdervis bırakılan böbreklerden sorumlu değildir.
acdervisacdervis
Mod
grizzly64 dedi:

Avrupa yakasını oldum olalı sevmedim

pleb!

Ölmeden önce yapılması gereken şeyler listenize şunu ekleyebilirsiniz ilginiz varsa: Topkapı'nın içindeki Aya İrini kilisesinde klasik müzik dinlemek. Sanırım bu sene İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nın açılış konseri orada olacak.
SwooshSwoosh
Üye
yassı ve sivri adayı imara açıyorlarmış. rant hoşlarına giderse prens adalarına da mini mini avmler dikmeye kalkabilirler. hala dokunulmamışken gidip görün sahiden.
acdervisacdervis
Mod
Sivri adadanın nesi imar edilecek la. 100 kişi götürsen döt döte dururlar.
SwooshSwoosh
Üye
bilmem ki, bugün ya uykusuz'da ya da bir gazete manşetinde gördüm. sivride bişey yapmazlar belki de yassının ekmeğini iyi yerler
acdervisacdervis
Mod
2 ay sonra gazete manşeti: "Sivri ada için Hollandalılar gibi denizden arazi yaratılacak"
2.1 ay sonra muhabbet: Başbakan önemli projelere imza atıyor, yedirmeyeceğiz!

Pfff. Kimsenin de aklına gelmez özel bir şeyler yapmak. Villa yapıp astronomik fiyatlardan satarlar.
acdervisacdervis
Mod
Otel açığı varsa yapılır da, bir uçta Istanbul'un çükü sayılabilecek Ritz Carlton, diğer uçta Haliç'teki(adını unuttum) Türkiye'deki en yeşil, zevkle dizayn edilmiş otel var.

Belediyeye güven olmadığından yapmasınlar tabi.
SwooshSwoosh
Üye
adalar büyük oteller yapılacak yerler değil ki zaten, ulaşımı pratik değil, küçük yerler. moteller var zaten de büyük otelde kalacak adam sevmez adaları gibime geliyor.
discussioncontroller