İstanbul ve İstanbullu
kurtkapankurtkapan
Üye
caddebostan sahili güzelmiş yav.

ulaşımı kolay olsa, caddebostan>moda kesinlikle.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
çok da fazla farkına varıp avrupa tarafı gibi elitliğini bozmayın buraların yalnız. azar azar gelin hep elit kalsın.

ya da gelmeyin avrupa yakasında kültürel tarihi eserler ayağına pişmeye devam edin lelele

Beğenenler: [Deleted User], kurtkapan

HOXHOX
Üye
caddebostan plajı bildiğin boydan boya ücretsiz mi :D, deniz temiz mi, kumsal güzel mi?
SwooshSwoosh
Üye
>marmara
>temiz deniz
lel

istanbulun göt deliği oluyor orası gündüzleri ayrıca
HOXHOX
Üye
göt deliği. lol.

florya çok temiz gelmişti bana.

deniz kıyılarının şöyle taşla doldurulmasına, veya kaldırım yapılıp düzleştirilmesine kıl oluyorum. bi bırak bi elleme ya, kumsal olarak kalsın yalvarıyorum.

image

florya hertaraf taşlık yalnız. giremiyon. tek kumsal var o da paralı. rant amaçlı doldurmuşlar yeminlen diyom. beylikdüzü sahili de açıldı bu arada, orayı da gezebilirsiniz :D. ben bi göreyim dedim, ağzına etmişler, hertaraf böyle taş.
westgreywestgrey
Üye
kumsalda yürüyelim de ayaklarımız kum mu olsun lel

bombok suya girmek için ne bu heves
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
yüzmek için değil de akşamüstü veya gece dolaşıp temiz hava almak için demiştim ben kardeş.
HOXHOX
Üye
kumsalın ötesine yapsınlar taşı, orda yürü. doğayı bozmanın iğrenç bi insanlık ayıbı olduğunun bi ben mi farkındayım D :
acdervisacdervis
Mod
Temiz demek zor olmasına rağmen o kadar da kötü değil. Tek girilmeyecek gördüğüm zamanlar şiddetli yağmur sonrası ve lodos varken. Onun dışında İstanbul'da denize girmenin İstanbul'un havasını solumaktan daha büyük sağlık riski taşıdığını sanmıyorum.

HOX dedi:

kumsalın ötesine yapsınlar taşı, orda yürü. doğayı bozmanın iğrenç bi insanlık ayıbı olduğunun bi ben mi farkındayım D :

>Kumsal bırak
>1 hafta sonra gel
>çöpten kumu göreme

Beğenenler: westgrey, kurtkapan

kurtkapankurtkapan
Üye
HOX dedi:

caddebostan plajı bildiğin boydan boya ücretsiz mi :D, deniz temiz mi, kumsal güzel mi?

giren bi kaç kişi vardı bugün.

böyle olsun zaten yav. İstanbul'da denize mi girilir yav bir kaç yer dışında.
discussioncontroller