İstanbul ve İstanbullu
HOXHOX
Üye
bikaç kişi? caddebostan izdiham oluyor diye duymuştum. donla yüzen, dozer lastiğini simit olarak kullanan insan haberleri çıkıyordu. boşaldıysa iyi, gezeyim bi ara :D.
AlphariusAlpharius
Üye
4-5 sene önce polemik olduydu ondan beri millet donla girmeyi azalttı galiba
FaironFairon
Üye
Alpharius dedi:

4-5 sene önce polemik olduydu ondan beri millet donla girmeyi azalttı galiba

Dona bir alternatif bulmuşlardır umarım.
ryuukryuuk
Üye
donla girmek neden kötü ki, boxerla girilir bence deniz şortu falan yoksa
HOXHOX
Üye
seksi kıvrımlarını teşhir etmek istiyorsan boxerla girebilirsin ryuuk. teşhir olan sadece kıvrımların olmaz yalnız.
kurtkapankurtkapan
Üye
HOX dedi:

bikaç kişi? caddebostan izdiham oluyor diye duymuştum. donla yüzen, dozer lastiğini simit olarak kullanan insan haberleri çıkıyordu. boşaldıysa iyi, gezeyim bi ara :D.

Benim gördüğüm 4 kişi vardı yav toplam. Boştu zaten sahil boyunca. Toplasan 15-20 çift yoktu.

Beğenenler: HOX

MosquéteroMosquétero
Üye
grizzly64 dedi:

Çunku sorun donla girmek degil, sorun donla giren insanlar. Bunlar boyle biraz dusuk gelirli, oranin insanina yabanci kafa yapisinda olduklari icin farkinda olmadan da olsa bir dislama mevcut. Don ise onlara karsi gosterilen tepkinin bir simgesi olmus.

Gezi parki gibi biraz. İnsanlar gorunuste agaclari ve parki koruyorlardi, fakat esas korunmak istenen ozgurlukler ve siyaset dunyasindaki soz hakkimiz idi. Burada da elestirilen don degil aslinda, donu giyen insan :P

bu sosyal tespit karşısında aydınlandım adeta.
OneInchManOneInchMan
Üye
grizzly64 dedi:

Çunku sorun donla girmek degil, sorun donla giren insanlar. Bunlar boyle biraz dusuk gelirli, oranin insanina yabanci kafa yapisinda olduklari icin farkinda olmadan da olsa bir dislama mevcut. Don ise onlara karsi gosterilen tepkinin bir simgesi olmus.

Gezi parki gibi biraz. İnsanlar gorunuste agaclari ve parki koruyorlardi, fakat esas korunmak istenen ozgurlukler ve siyaset dunyasindaki soz hakkimiz idi. Burada da elestirilen don degil aslinda, donu giyen insan :P

yok lan don giyince göt görünüyo ondan
salih32salih32
Üye
Beyaz padişah donu giyerseniz gözükür tabi
dodgerdodger
Üye
Halp!

Yabancı arkadaşım gelecek ve muhtemelen 2 gün boyunca şehri gezdiricem. Kendimce liste yapmaya başladım da bi yerden sonra tıkandım, aklıma gelmeyenleri tamamlamanızı rica ediyorum.

Şimdi normal gezi & eğlence ve kültürel & tarihi olarak 2 kısma ayırdım. Şimdi Topkapı Sarayı'na girmek istese bile 1 tam günü içeride yiyeceğimizden gitmek istemiyorum açıkçası.

Örnek olarak şimdilik Ayasofya, Yerebatan, Ortaköy, Bebek, Taksim, Sapphire (kule işte, etrafı görür), bilimum AVM (kız seviyor napıym), Galata Kulesi, vapurla hızlısından anadolu git-gel vs.

Hani İstanbul'a gelipte yapılması gereken ama süre bakımından da çok uğraştırmayacak ne kaldı bi düşünelim.

not: otomobil mevcut.

tks tks
discussioncontroller