Ankara vs Ankaralı
Big Boss
Üye
Yazın her büyük şehir nemden ''hee heee'' diye nefes nefese bunalmış şekilde gezerken, gece yatamazken, şu an kuru ve serin havasında üşüdüğüm, Türkiye'nin en güzel havasına sahip şehri.

mkgold
Üye
'Big Boss' başkent güzel bir şekilde yaz o nedir öyle Angara felan...
Ankara güzel yerdir,Atatürkümüzün Anıtı'nın olması bir başkadır... :)
Dave Blake
Üye
Gece hayatı çok canlı diyorlar!? Bilemiyoruh.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ankara Ankara güzel Ankara,seni görmek ister her bahtı kara

22 yıldır ankaradayım,hiç sıkılmadım,hiç bıkmadım,türkiyenin diğer tüm şehirlerinden farklı,çok seviyorum ankarayı çok.
Big Boss
Üye
Ben bi havasını seviyorum. Yok başka bi atraksiyonu. Bir de anıtkabirin önünde basket oynamayı seviyorum.
bario
Üye
Ankara'da doğmama rağmen nedense hiç hazzetmem kendisinden içimi bunaltır(aha konuyu gızıştırdım :P)
Çağlayan
Üye
Ankara'ya transfer olabilirim birkaç yıl içerisinde. ._.
mkgold
Üye

Gece hayatı çok canlı diyorlar!? Bilemiyoruh.

:D Bana bi öğretmenimi hatırlattın.
Öğretmen yanlışlıkla dersteyken kendi kendine;
-Akşamcımısınız Lan Siz...
demişti,herkes gülmekten yarılmıştı...(Sizi gidi akşam kuşları)  :D
TodzaTodza
Üye
Moda oldu bu şehir konularıda. Ankara güzeldir ama takılacak adam gibi çevre olduğu sürece. Ayrancı sabahlamalarının tadı hala damağımdadır misal. Orta Dünya'da makarna yiyip oradan Nedjima'ya geçip iki bira içmek veya aç ve parasız bünyeleri Solo'da bira artı sınırsız mısırla doyurmaya çalışmanın tadı ayrıdır (Kapanmış gerçi Solo,üzüldük Voltran kaşarları olarak).
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
81 İlin başlığı açılırsa işte o zaman ne olur bilmem ;D Ankara güzeldir ve serin havası cezbedicidir. 23 senedir Ankara'da yaşıyorum ama her yeri hiç gezmişliğim yoktur :( Hastane yolları, gençlik parkı, luna park, hayvanat bahçesi ve harikalar diyarı hariç (ki uzun zamandır gezemedik :) :(
desert78
Üye
Gelen hafta sınavım iyi giderse 3 ay sonra bende ordayım inşallah :))
discussioncontroller