One Piece [Anime]
Kurai_Solufain
Üye
Çok güzel bir anime olmasına rağmen ve üstüne TÜrkiye'de yayınlanmış animelerden olmasına rağmen ilginç bir şekilde hep forumlarda dışlanmış bir anime olan One Piece başlığını açıyorum. Varmı izleyenler sevenler? 2 hafta içinde yeni sezona giricek. Süper bir dövüşle tatile çıkan One Piece yeni sezonda nasıl olacak merak ediyorum. Sevenleri buraya lütfen :D

Edit by Shana~:

Korsan Kral Gold Roger, bu dünyadaki herşeyi elde eder ve idam edilirken, tüm servetinin Grand Line'da olduğunu, onu arayıp bulmaları gerektiğini söyler. Bu olaydan sonra herkes Grand Line'a gider. Ancak Grand Line'a girmek çok zor, Grand Line'da canlı kalabilmek imkansızdır.

Kahramanımız Monkey D. Luffy'nin rüyası, Korsan Kral olmak ve One Piece denen kimsenin bilmediği, görmediği hazineyi ele geçirmektir. Küçük yaşlardan beri hep korsan olmak isteyen Luffy, kazara bir şeytan meyvası (Akuma No Mi) yemiştir. 3 farklı şeytan meyvası vardır ve bu meyvalar yiyenlere çok üstün güçler sağlamaktadır ancak bu güçlerin bedeli asla yüzememektir. Luffy'nin yediği meyva onu bir lastik çocuğa çevirir. Bu olaydan yıllar sonra Luffy denize açılır. Yolculuğu sırasında ekibini toplayacak ve One Piece'i bulmak için Grand Line'da birbirinden tehlikeli ve komik maceralara atılacaktır.

Kaynak: AGT
DreameR
Üye
Ben açacaktım başlığı sen hızlı davranmışsın:)Ben mangasını da animesini de takip ediyorum.Çok kaliteli,ödüle doymayan,rekorlar kırmış bir yapımdır.Şu sıralar 10.yılını kutluyor,ve Japonya'da mükemmel etkinlikler düzenleniyor(şimdi orada olmak vardı).Manga 473,anime 325 bölüm oldu.Senin de dediğin gibi yakında yani 14 Ekim'de yeni bölümüyle,yeni açılışıyla gelecek.8 tane filmi(1 tane de yolda),özel bölümleri de cabası.Herkeze tavsiye ederim.
maelstromb
Üye
:katana:

heralde bu kadar uzayacak bir anime de naruto olacaktır.. One Piece çok değişik bir anime aslında.. Çizimleri ve konusu da dahil :D Korsan severler  için birebir ama ben bir türlü vakit bulupta 6. bölümü dahi izleyemedim  :ihi: bu gidişle yetişemem ben buna :D
cRim the Lost
Üye
her dövüş niye 50 bölüm sürüyo ki xD ama yine de severim, güzeldir baya. :)
Kurai_Solufain
Üye
Yanlış olmasın o Naruto :P One Piece'de en uzun dövüş şu son sezon CP9 ile yapılanlardı sanırım :D Ama çok zevkli oluyorlar ya.  :katana: :jedi: Bir ara vakit bulursam bir inceleme yapıp ilk mesajıma editlemek niyetindeyim :D Herkes Sanji'yi bilmeli bence.
SwordwolfSwordwolf
Üye
Büyük bir anime-sever olarak One Piece'i hiç izlemedim. Tavsiye ederseniz izleyeyim bir an önce. Fakat şu an tam olarak kaç episode olduğunu söyleyebilir misiniz? Ona göre eksik kalmasın.
maelstromb
Üye
Swordwolf dedi:

Büyük bir anime-sever olarak One Piece'i hiç izlemedim. Tavsiye ederseniz izleyeyim bir an önce. Fakat şu an tam olarak kaç episode olduğunu söyleyebilir misiniz? Ona göre eksik kalmasın.

Peheeyy ~ :D Adamlar 12. sezon gelmişler :D 325 bölüm + filmleri var bisürü sanırsam ^_^
Kurai_Solufain
Üye
9 tane film olacak yakında :D 325 bölüm gerçi arada fillerlar var ama izlenebilir seviyede. İndirmesi çok eziyet olsada eğer bir arkadaşınızdan bulrusanız böylle ilk 200 bölümü falan sonrası takip edilmeyecek gibi değil. Bazı arkadaşlarda ellerinde 300+ bölüm olduğu halde izlemiyo onlarıda kınıyorum buradan.
maelstromb
Üye

Bazı arkadaşlarda ellerinde 300+ bölüm olduğu halde izlemiyo onlarıda kınıyorum buradan.

err....  :ninja:

İlk 25'inin elinde olmadığını da ekliyelim  :ihi:
DreameR
Üye
Bütün bölümlere sahip olan arkadaşlara bir kaç soru sormak istiyorum.Benim bildiğim 207'den itibaren,bölümler HD formatında yani yüksek çözünürlüklü olarak yayınlanmaya başlandı.Ama ben sadece 294 ve sonraki bölümleri hd formatında bulabildim.O kadar aramama rağmen öncekileri bu çözünürlükte bulamadım.Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?
Zer0
Üye
altyazı yapan grupların kullandıkları bölümlerle alakalı sanırım. O arayı yapan pek kaliteli grup yoktu.
-Kaizoku-Fansubs 230'a geldi.
-Vegapunk 294'ten (tam HD bulmaya başladığın bölümden :D) başladı ve şu an 325'te.
-Arayı ise ADC-Elites , Gerusama gibi gruplar yaptı, onlarda bıraktı zaten

Kaizoku yavaş gidiyor ancak HD kullanmaya çalışıyor , arşive katmak için o bölümleri bekleyebilirsin anlayacağın.
discussioncontroller