One Piece [Anime]
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Belki gomu gomu no mi yaşam süresini de esnetiyordur yav demeyin öyle şeyler.
PotterPotter
Üye
hawk gatlingler kong gatlingleri neden kullanmadı o zaman aynı mantıkla? en zorlandığı magellan'a karşı bile gear 3'nin adı geçmiyor mum olaylarına kadar.

şu da aynı hesap mesela

ömür kısa uzun olayı direkt law'a bakıyor
checterchecter
Üye
İyide Magellan ile savaşı zaman atlamasından önceydi. O zaman ne Hawk tekniği vardı ne Kong tekniği.

Ayrıca Gear 3' te o zaman ne kadar kullanırsa o kadar cüce kalıyordu. Yani handikapı çok büyüktü. O yüzden çok çok mecbur kalmadıkça kullanmıyordu Gear 3'ü.

Animeyi çok uzun zamandır izlemiyorum. Shabody'den sonra bırakmıştım. Şimdi şu yukarda verdiğin videoya baktımda adamlar resmen katletmiş, saçmalamışlar sahneyi sırf uzatalım diye. Adam Luffy'nin saldırısını durdurmuş. Luffy nasıl durmuş elleri ile adamı uçurabilmiş hayret doğrusu. Bari böyle bir sahne koyuyorsun Luffy ellerini tekrar geriye atıp bir güç kazanmasını çiz.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Potter dedi:

hawk gatlingler kong gatlingleri neden kullanmadı o zaman aynı mantıkla? en zorlandığı magellan'a karşı bile gear 3'nin adı geçmiyor mum olaylarına kadar.

şu da aynı hesap mesela

ömür kısa uzun olayı direkt law'a bakıyor

Bu sahne biraz istisna ya. Bu baya saçmaydı ama bu kadar saçmalamıyorlar pek.
RedBeardRedBeard
Üye
Spoiler:
image

</3

Beğenenler: __skytalker__

PISLIXPISLIX
Üye
3 sene ara verdikten sonra kaldığım yerden devam edeyim dedim seriye. Dün itibariyle güncele ulaştım.

Yarım gün süren Dressrosa arcını 2 seneye yaymak biraz fazla kaçmış olsa da, 1,5 haftada hepsini indirip izleyip silip süpürdüğümden çok koymadı bana. Fakat 2 sene yavaş yavaş izleseydim canımı sıkabilirdi tabii. Bunun 1 senesinde Sunny Go ekibini hiç görmemiş olmayı da hesaba kattığımızda...

Kötü karakterleri bile sevdiriyor adam yalnız. Hardboiled Senor Pink'in geçmişi kısacık bile anlatılsa çok koymuştu izlerken...

Beğenenler: keldorn_thepaladin

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
thriller barka kadar akan anime sonrasında işkence oldu.
aynısını manga da deniz altı maceraları ile yaptı.
çok uzatıyor fena uzatıyor.
maviasuramaviasura
Üye
Spoiler:
image

Beğenenler: Yacatisma

RedBeardRedBeard
Üye
discussioncontroller