One Piece [Anime]
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Biraz bilgi verseniz bu animeyle ilgili? Konusu ne mesela?
DreameR
Üye
zer0, ben zaten 294 ve sonrakileri Vegapunk'tan indirdim.Ama önceki bölümler hd şeklinde hiçbir yerde yok.Ama avi formatinda bütün bölümlerin olduğu sağlam siteler var.Kaizoku'yu biliyorum,ama ben 'direct' yani doğrudan bilgisayarıma indirdiğim için bölümleri,pek kullanmadım o siteyi.Ayrıca Kaizoku'daki bölümler hd değildi.Senin söylediğine göre bu ekip,sahip olduğu bölümleri düzenleyip,hd formatında mı yayınlayacak?O zaman süper olur.Bende girip bakayım siteye,bu konuda neler yazmışlar.
Zer0
Üye
@DreameR: karışmış biraz. kaizoku ilk bölümlerden itibaren altyazı yapan tek grup. senin indirdiklerinde büyük ihtimalle ondandır. 207. bölümden itibaren HD kalite ripleri kullanmaya başladılar benim kastettiğim buydu.

Vegapunk ise , 294.bölümden itibaren yapmaya başladı, senin çektiklerinde büyük ihtimalle vegapunk'tur işte. Onlarda HD kullanıyordur , ama arada kalmış bölümleri yapan gruplar HD rip kullanmamış olabilir.
DreameR
Üye
zer0 tamamdır.Kaizoku'ya dün bir göz attım.Değişen bir şey yokmuş.Benim 294'den önce indirdiğim bölümlerin hepsi zaten Kaizoku'daki bölümler,başka bir site o bölümleri alıp doğrudan indirilebilir şekilde eklemiş,ben de oradan indiriyordum zaten.
Bu arada 326. bölümün  açılış videosunu izledim,fena değil,en erken yarın altyazı işlemini tamamlayıp,yayınlamaya başlarlar.
Kurai_Solufain
Üye
Ben beğenmedim yeni açılışı. Kabul sıkmıştı artık Crazy Rainbow Star ama açılış güzeldi her defasında izleyebiliyodum uzun bi süre :D Yeni açılış çok .....anime gibi olmuş. Standart bi anime açılışı gibi. GÖrüntüler güzel ama oda bişey :D
Zer0
Üye
crazy crazy rainbow star'ı daha anime'de görmesemde youtube'dan izlemiştim; çok uzundu :D Yani insan biraz daha söz olmayhan kısımlardan kırpar falan. başta kötü ama sonra kulağa alışınca güzeldi şarkı
DreameR
Üye
En iyi one piece açılış müziği 'brand new world'dur bence.Bu arada filler  13 bölüm sürecekmiş,ona rağmen sıkmıyor,izlettiriyor.Başka animelerde de böyle olsa keşke.
the manslayer
Üye
328 çıktı ben böyle güzel anime görmedim.İlk bölümleri güzel olmayabilir ama biraz sıkın dişinizi.Yeni açılışı pek sevmedim.ace ile blackbeard'ın dövüşü nasıldı ama:D:D:D
DreameR
Üye
Süper di de, bu biraz 'spoiler' olmuyor mu?Yeni açılışın müziği mi hoşuna gitmedi?'Crazy rainbow star'dan iyi bence.
_engin__engin_
Üye
yav ben ilkokula giderdim one piece tvde yayınlanırdı sabah erken kalkar izlerdim lise 3  gectim hala devam ediyor.Animeye laf yok guzel anime gerci filmleride guzel ifadelerini agızlarıyla anlattıkları nadir animelerden yeni bölümlerine yapancı kaldım ama Zorunun iyi işler basardığına eminim.
discussioncontroller