One Piece [Anime]
Zer0
Üye
Lastik çocuk'tu star'da, asıl ismi One Piece

o dediğin kılıç ustasının adı da zoro.

Sorularına gelirsek:
1) Evet, ancak daha sonra kaliteleri daha da artıyor bir bölümden itibaren.
2) Evet, HD bölümleri kullanıyor K-F
3) Vegapunk'da HD bölümleri kullanıyordu. TR altyazı hakkında başka fikrim yok.

Kaliteli görüntü için çok kasmana gerek yok , 170-230 mb arası indirceklerin "yeterince" kaliteli olur zaten. kaçınman gereken 60-100mb arası avi ve rmvb ler.
Lincourt
Üye
Bu arada Tr altyazısı çeviriliyor serinin. Kazasker nickli bir arkadaş çeviriyor sub olarak. İlk 44 bölümünü çevirdi devam ediyor
ThyestesThyestes
Üye
nerden indirebirim one piece i?? bide one piece te bilmem ama naruto da 75 mb lık rmvb lerin görüntü kalitesi gayet sağlam
Zer0
Üye
Daha da sağlam olabilir Thyestes, tamamen izlediğin ekrana bağlı ama bi yerden sonra.

Başlığı dikkatli oku , grup ismi vermişiz, onları bi zahmet google'la. Oralarda var işte.
HazeHaze
Üye
Ben genelde 170 MB avi ile ~300 MB mkv arasında dolanıyorum, kalite de gayet tatmin edici. (Fullmetal Alchemist OVA'larından iki tanesi rmvb idi ve midem bulandı.)

One Piece mi? Bölüm sayısından tırsıp takip etmeye kalk(a)madığım anime. Star'da bir süre izlemiştim, pek de ilgimi çekmemişti. Bir şansı daha hakediyor gibi görünüyor.
Zer0
Üye
Ahah, tam tersi, uzun anime arıyorum ben. 26 bölümler eğer kaliteli bir son yapılırsa GAAAYEEET havada kalıyor, insan sinir oluyor.

One Piece çok güzel bir örnek, her arc, diğerinden daha iyi, ve ne zaman biteceği belli edildiği halde hiç bitmeyecekmiş gibi duruyor.
Misafir
İsteyene rapidshare linklerini verebilirim. 325 bölümün hepsi var.
DreameR
Üye
Şu ana kadar 332 bölüm yayınlandı(479 bölüm de manga).İndirenler zaten biliyordur ama,indirmek isteyenlerin kullanacağı yöntemleri yazayım bildiğim kadarıyla.

Kaizoku Fansubs'dan hem torrent olarak,hem de IRC kanalından direk olarak indirmek mümkün.Anime için altyazı işini ilk başlatan ve en iyi yapan gruptur.Geçen aydan itibaren tekrar devam etmeye başladılar.En son 233' üncü bölüm yayınlandı.6 adet film,3 tv special bölümü,ova,diğer özel bölümler de sitede var.

Onepieceline.com sitesinde Kaizoku'daki bölümler dahil 327'ye kadar tüm bölümler,8 tane filmi(6 ve 8 rmvb),tüm özel bölümler direk olarak indirilebiliyor.Üyelik gerekiyor ama bedava.

Onepiecehq.com'da tüm filmler avi formatinda var.Serinin bütün bölümleri de torrent olarak bulunmakta.

Vegapunk ise 294'üncü bölümde altyazıya başlayan,Kaizoku'dan sonra bu işi en iyi yapan grup.Sadece Vegapunk'daki bölümler tam anlamıyla HD formatinda(1280x720).Vegapunk'dan önce yayınlanan hiçbir bölüm bu kadar yüksek çözünürlükte değil.Ben 207'den sonrakilerin HD formatinda yayınlandığını biliyorum ama sadece VP'dekiler tam hd. 294 ve sonrakiler için Türkçe altyazılı bölümler de var(forumlarda önceki bölümler için bilgiler de var).8. film için ise çalışmaları bitmek üzere.İşleri biraz uzun sürüyor,ama beklemeye değer.

RMVB formatindaki bölümler için ayrıca açıklama yazmadım.Bulunabilecek en yüksek kalitedeki bölümlerin olduğu siteleri yazdım.Torrent olarak sadece bir iki yeri yazdım ama onlar da kaynak olduğu için yeterli olacaktır.
Lightwave
Üye
Ben izliyorum.  Yavaş yavaş başlasamda bir 3 yıla adamlara yeteşirim galiba. :P
walter o dim
Üye
black beard vs. fire fist ace karşılaşması nın sonucunu aciip merak ediyorum.büyük ihtimal ace yenilmiştir.şu ana dek en sevdiğim villian captain kuro idi tekrar ortaya çıksa ve hatta bizimkilerin t akımına katılsa  gibi "uçuk" bi fantazim var.vede kaç episode boyunca takımda olupta henüz ciddi bir kapışmasını görmediğimiz nico robin var tabi.şu ara koskoca bir filler yoğunluğu vardı animesinde ve nihayet bitti.
discussioncontroller