One Piece [Anime]
DreameR
Üye
Walter o dim.Yazdıkların seriyi henüz son bölümüne kadar izlememiş olanlar için fazlasıyla'spoiler' içeriyor.

Spoiler:
Bahsettiğin konuya gelice.Ace'in kesin öldüğüne dair bir bilgi yok.Yazdıklarına bakılırsa mangasını da takip ediyorsun benim gibi.Son bölümün sonunda 'Mugivara'ların durumu da pek iç açıcı değildi :)
Chuq
Üye
ilk bölum animenın basladıgı yanı.. kısaca anlatabilcek biri varmı ? sezonları yenı indirmeye basladım ama ilk bölum bana pek ilk bölum gibi gelmedı =)
DreameR
Üye
Eğer bölümleri ingilizce altyazılı olarak indiriyorsan,ilk bölümün adı''I am Luffy.....The man who will become the pirate king''.Bölümün başında bir yolcu gemisindeki tayfalar denizde yüzen bir fıçı görüyor.Bunu şarap fıçısı sanıp gemiye taşıyorlar.Tam o sırada bir korsan gemisi görünüyor(Alvida'nın gemisi) ve yolcu gemisine saldırıyor.Korsanlar ganimetleri almak için fıçıyı kırmaya çalıştıklarında içinden Luffy çıkıyor...Böyle devam ediyor işte:)
walter o dim
Üye
bazı bölümler anime için bile abartı mesela son gördüğüm ve bence tüm hikayeyi katledebilecek aptallıktaki sahneyi izlemiştir çoğu kişi.sahne şu bizimkiler gemiyle kaçmaya çalışırlarken marine nin biri bir zincirli gülle çıkartır.çıkarttığı gülle bu marinenin abartmıyorum yaklaşık 50.000 katı büyüklükte falan! bu marine ufacık gemide nereden çıkardı bu gülleyi? devil fruit falanda olamaz ne lan bu !!! böyle aptalca sahneler keşke hiç olmasa
Kurai_Solufain
Üye
O adam Luffy'nin büyükbabası. Adamın neler yapabileceğini bilmiyoruz ama çok yüksek rütbeli ve krokulan bir Marine olduğu ortada :D Ayrıca One Piece o çeşit ilginçliklerle dolu bir anime. Beni pek rahatsız etmedi nedense :D
walter o dim
Üye
yada enel in 1.000.000 volt ile çarptığı kimsenin ölmemesi gibi(luffy i kastedmiyorum).diğer taraftan boss fightları mükemmeldir.ayrıca red haired shanks in uzuuun zaman önce white beard ile kapışmaya  başlamıştı hala sonucu gelmedi...
Lightwave
Üye
30. bölümdeyim. Şu ana kadar süper gidiyor. Ama malesef sadece 72 ye kadar alt yazı elimde mevcut. :(
Bu arada Favorilerim Zoro ve Sanji..
DreameR
Üye
Lightwawe kastettiğin altyazılar,Kazasker'in Türkçe çevirileriyse eğer,sitesine tekrar bak.Güncelleme yapmış,73-90 arası bölümleri de eklemiş siteye.
Lightwave
Üye
Oleyy be... Saol DreameR. :)
Gestapo
Üye
ben yeni başladım 27. bölümdeyim ama çizimleri falan çok hoş garip bi çekiciliği var.
discussioncontroller